1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor'un 1969- 1970 Sezonu Futbolcu Kadrosu

Trabzonspor'un 1969- 1970 Sezonu Futbolcu Kadrosu

2 Ağustos 1967'de kurulan Trabzonspor Futbol Takımının 1969- 1970 sezonuna ait Oyuncu ve teknik kadrosu bilgilerini haberimizde takip edebilirsiniz.

Trabzonspor'un 1969- 1970 Sezonu Futbolcu Kadrosu

Trabzonspor’un 1969- 1970 sezonunun takım kadrosu

Faruk, Mahmet, Çetin, Özkan, Şevki, Atay, Ali Rıza, Güven, Coşkun, Osman, Necmi, Ahmet, Ata, A. Ziya, Hamdi, Cemil, Necdet, Abdullah, Bülent, K. İbrahim, Turgut, Hayrettin, İsmail, Turan, Tuncer, Şenel, Mustafa, Saadettin, K. Ziya

Teknik Kadro

Ahmet KARLIKLI (T. Direktör/1. Devre) Altan SANTEPE (T. Direktör/2. Devre) Hayrettin ŞİRANLI (Antrenör)

Yönetim Kurulu

27.04.1969 - 12.04.1970 Dönemi Yönetim Kurulu

27.04.1969 OLAĞAN

YÖNETİM KURULU ASIL

1 - Ali Osman Ulusoy - Başkan

2 - M. Rıfat Dedeoğlu - 2. Başkan

3 - Sebahattin Kundupoğlu - Genel Sekreter

4 - Nejat Selçuk - Muhasip

5 - Ruhan Öngür - Veznedar

6 - Süha Akçay - Umumi Kaptan

7 - Nihat Karanis - Lokal Amiri

8 - Refik Karaağaçlı - Genel Sekreter Yardımcısı

9 - Eyüp Sabri Uğurbaş - Kulüp Doktoru

10 - Sabit Sabır - Üye

11 - Hasan Ataç - Üye

12 - Nizamettin Algan - Üye

Not 1 : İstifa eden ; 24.02.1970 Eyüp Sabri Uğurbaş 'ın yerine

Nihat Özgür getirildi

YÖNETİM KURULU YEDEK

1 - Nihat Özgür

2 - Halil Günaydın

3 - Bahri Yıldız

4 - Ziyad Nemli

5 - Muzaffer Fevzioğlu

6 - Necmi Duman

7 - Hikmet Şatıroğlu

8 - Ata Ataoğlu

9 - Ahmet Yıldırım

10 - Mesut Sağlam

11 - Faruk Poyraz

12 - Şefik Keskin

12.04.1970 - 27.12.1970 Dönemi Yönetim Kurulu

12.04.1970 OLAĞAN

YÖNETİM KURULU ASIL

1 - Ali Osman Ulusoy - Başkan Göreve başlamadı.

2 - M.Rıfat Dedeoğlu - Başkan

3 - Süha Akçay - 2. Başkan

4 - Sebahattin Kundupoğlu - Genel Sekreter

5 - Halil Günaydın - Muhasip

6 - Ergin Şahin - Veznedar

7 - Nejat Selçuk - Umumi Kaptan

8 - Nihat Özgür - Lokal Amiri

9 - Nizamettin Algan - Genel Sekreter Yardımcısı

10 - Hasan Ataç - Kulüp Sözcüsü

11 - M.Şamil Ekinci - Üye

12 - Mustafa Filizel - Üye

Not 1 : İstifa eden ; 14.04.1970 Ali Osman Ulusoy yerine

Muzaffer Hamle getirildi.

YÖNETİM KURULU YEDEK

1 - Muzaffer Hamle

2 - Ruhan Öngür

3 - Burhan Oltan

4 - Ziyad Nemli

5 - Hasan Basri Bilgi

6 - Ahmet Kara

7 - Faruk Başaran

8 - Orhan Karaali

9 - Eyüp Sabri Uğurbaş

10 - Ahmet Yıldırım

11 - Ertuğrul Atakan

12 - Orhan Türközer

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.