1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Tuğba Ekinci: "Erkekler nasıl kadınlardan haz alıyor anlamıyorum"

Tuğba Ekinci: "Erkekler nasıl kadınlardan haz alıyor anlamıyorum"

Şarkıcı Tuğba Ekinci masaj yaptırdığı sırada masajın erkeklerin çok daha iyi masaj yaptığını belirtti. Sonrasında ise "Erkekler nasıl bayanlardan haz alıyor ben anlamıyorum." dedi.

Tuğba Ekinci: "Erkekler nasıl kadınlardan haz alıyor anlamıyorum"

Tuğba Ekinci: "Erkekler nasıl kadınlardan haz alıyor anlamıyorum" diyerek magazin gündemine oturdu. Geçtiğimiz günlerde masöre giden Ekinci, kadınların masaj işinden pek anlamadığını söyledi.

KADINLARI KIZDIRACAK AÇIKLAMALAR

Erkeklerin daha iyi masaj yaptığını iddia eden Tuğba Ekinci, "Bu ne kadar güzel masaj yapmak ya bu nasıl bir masaj eli, kadınlar bıraksın bu işi, erkekler de kadın seviyor ne alaka ise, ben ince ve narin iken erkek yapabiliyor diyorum" dedi.

 

Tuğba Ekinci:

"ERKEKLER KADIN ELİ DEĞSİN DİYE MASAJ YAPTIRIYOR"

Erkeklerin kadınlara masaj yaptırma nedeninin de sırf kadın eli değmesi için olduğunu söyleyen Ekinci, sözlerine şöyle devam etti: Yani bir bayan ne kadar narinse ben de öyleyim. Erkekler nasıl bayanlardan haz alıyor ben anlamıyorum. Normalde bir bayan yapamaz dimi? Demek ki erkekler sırf kadın eli değsin diye masaj yaptırıyor. Yani bir kadın rahatlatamaz asla, bence bir kadın eli değsin diye erkekler kadın istiyor.''

"SERT YAPABİLEN KADIN VAR MI?"

Masörüne "Sert yapabilen bir kadın var mı?" sorusunu soran Ekinci, "Var tabii" cevabını alınca sözlerinden geri dönmeyerek "Yok ya kadın ne kadar sert yapacak Allah aşkına" şeklinde konuştu

HABERE YORUM KAT
1 Yorum