1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Tuğba Ünsal'dan uzaklaştırma kararı sonrası ilk açıklama

Tuğba Ünsal'dan uzaklaştırma kararı sonrası ilk açıklama

Caner Karaloğlu, İspanyol model Elisabeth Mas boşanma aşamasındayken Tuğba Ünsal ile aşk yaşamaya başladı. Tekrar Türkiye'ye dönen Elisabeth Mas kendisine şiddet uygulandığını iddia etti

Tuğba Ünsal'dan uzaklaştırma kararı sonrası ilk açıklama

 Geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye gelen Elisabeth Mas'ın iddiasına göre Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu, iki ayrı mekanda kendisine şiddet uyguladı.

TUBA SAÇIMI ÇEKTİ, CANER TOKAT ATTI

Elisabeth Mas'in iddiasına göre; İspanyol model, geçtiğimiz haftalarda arkadaşları ile birlikte Tarabya'da bulunan bir mekana gitti. Mas, burada eşi Caner Karaloğlu ve sevgilisi Tuba Ünsal'ı gördü. İkiliye selam veren Mas, masasına oturduktan sonra Tuba Ünsal, ünlü modelin yanına giderek saçlarından tuttu. Mas'i arkadaşları kurtardı ve arkadaş grubu oradan Bebek'te bulunan bir gece kulübüne gitti. Elisabeth Mas'ten sonra mekana gelen Karaloğlu, eşine tokat attı ve “Sen benim sevgilime nasıl selam verirsin” dedi. Gece kulübünden hastaneye koşan model, darp raporu alarak sevgililerden şikayetçi oldu.

Tuba Ünsal hakkında uzaklaştırma kararı!

“TUBA ÜNSAL BENİM ELBİSELERİMİ GİYİYOR”

Elisabeth Mas, verdiği dilekçede eşi Caner Karaloğlu ve Tuba Ünsal'ın sevgili olduğuna yer verdi. Ayrıca Ünsal'ın Karaloğlu'nun evine gittiği anlarda sosyal medyadan paylaşımlar yaptığını ve kendisine ‘Eşini elinden aldım, çocuğunu da alırım, evini de alırım' mesajını verdiğini belirtti. Mas, Karaloğlu'ndan olan kızının da can güvenliğinden şüphe duyduğunu söyledi. İspanyol model, Tuba Ünsal'ın kendi kıyafetlerini giyip Instagram'da fotoğraf paylaştığını da iddia etti.

TUBA ÜNSAL HAKKINDA UZAKLAŞTIRMA KARARI

Elisabeth Mas'in şikayeti sonrası Tuba Ünsal hakkında uzaklaştırma kararı verildi. Ünlü oyuncu, kararı ihlal ederse 3 ile 15 gün arasında hapis cezası alacak.

Tuba Ünsal hakkında uzaklaştırma kararı!

TUBA ÜNSAL’DAN KONU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ

Tuba Ünsal, çıkan haberler üzerine Instagram hesabından bir açıklama yaptı ve “Gerçekle uzak yakın alakası olmayan haberlerin kaynağı avukatım tarafından araştırılacaktır. İddia edildiği gibi bir olay yaşanmamıştır” dedi…

Tuba Ünsal hakkında uzaklaştırma kararı!

Tuba Ünsal hakkında uzaklaştırma kararı!

HABERE YORUM KAT