Tüm dünya bu görüntüleri konuşuyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Boris Johnson'a selamı olay oldu! "Ödü patladı adamın!"

NATO Zirvesi'nde ABD Başkanı Joe Biden ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile temasları çok konuşulan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Johnson'a verdiği selamla da tüm dünyada gündem oldu.

İspanya'nın başkenti Madrid'de gerçekleştirilen NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi, çarpıcı görüntülere yer verdi. Özellikle, Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Joe Biden ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın samimi halleri dikkat çekti. Üçlü arasındaki diyalog gazetelere manşet olurken, Erdoğan'ın Johnson'a selamı tüm dünyada ses uyandırdı.

Tüm dünya bu görüntüleri konuşuyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Boris Johnson'a selamı olay oldu! Ödü patladı adamın!

"ADAMIN ÖDÜ KOPTU"

NATO Zirvesi için toplanan liderler masalarına oturmuşken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın salona girişi ve Boris Johnson'a selam verişi gündem başlığı oldu. Bahsi geçen görüntülerde Johnson kendine ayrılan yerde otururken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın arkasından gelerek elini omzuna attığı görüldü. Hareketi fark eden Johnson'un Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elini tutarak vakit kaybetmeden ayağa kalktığı görüldü. O görüntüler "Adamın ödü koptu" yorumlarını da beraberinde getirdi.

Tüm dünya bu görüntüleri konuşuyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Boris Johnson'a selamı olay oldu! Ödü patladı adamın!Tüm dünya bu görüntüleri konuşuyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Boris Johnson'a selamı olay oldu! Ödü patladı adamın!

9
1
0
0
1
0
1
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN