1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Turgay Kılıç, Güçlü bir İradeyi Başkan Seçeceğiz

Turgay Kılıç, Güçlü bir İradeyi Başkan Seçeceğiz

Turgay Kılıç, Güçlü bir İradeyi Başkan Seçeceğiz

İlçe Başkanı Kılıç, 10 ağustosta ki cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ülkemizin için tarihi bir öneme sahip olduğunu belirterek, Milletimiz ilk defa cumhurbaşkanını seçmiş olacak bu seçimde bizim Partimizin adayı genel başkanımız, başbakanımız ve milletin iradesinin adayı Recep Tayyip Erdoğan diğer tarafta ise uluslararası güçler ve yerel odakların adayları olduğunu söyledi.

Kılıç, Lider ülkenin liderini seçeceklerini belirterek Cumhurbaşkanı adaylarına bakıldığında bu vasfa uygun tek bir isim görüyoruz. Son 12 yılda Türkiye'ye yaptıkları, ortada olan bir isim. Bu isim Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan başkası değil. Başbakanlığı döneminde ülkemize kazandırdıklarıyla Türkiye bugün lider ülke olma yolunda önemli mesafeler aldı ”dedi.

IMG_3922

DIŞ ve İÇ GÜÇLERİN TEK AMACI ÜLKEMİZDEKİ İSTİKRARI BOZMAK

İlçe başkanı Turgay kılıç oynanan siyasi oyunlar tutmadığını belirterek daha önce 2000’li Yıllarda daha önce çatı adayının Türkiye’de Ahmet Necdet Sezer ile denendiğini ve ülkenin ekonomik kriz geçirdiğini hatırlattı. Kılıç daha sonra, o zamanın Ahmet Necdet Sezer’in o makama getirilmesi için uğraşan dış güçler, şimdide aynı oyunu Ekmelledin İhsanoğlu ile sahnelemeye çalışıyorlar fakat dünyanın anlamak istenmediği Türkiye artık eski Türkiye değil. Yeni Türkiye dünyayı tanıyan üreten her alanda kendini geliştiren modern demokratik özgür bir Türkiye var. Milletimiz kendisine hizmet eden siyasetçilerin kim olduğunu çok daha iyi biliyor. açtı ve gereken cevabı dün nasıl verdiyse bugünde verecektir dedi.

PENDİK’TE %63 TÜRKİYE GENELİNDE % 55

Pendik'te yoğun bir şekilde seçimlere hazırlandıklarının da altını çizen Turgay Kılıç, " Tüm teşkilat sahadayız. Mahalle yönetimlerimiz, sandık müşahitlerimizle seçmenlerimize ulaşıyoruz. Büyük bir teveccüh gördüğümüzü söyleyebilirim. Henüz ilçe bazında bir araştırma yaptırmadık ama yüzde 63 Türkiye genelinde ise yüzde 55’in üzerinde oy alacağımızı tahmin ediyorum. CHP'den, MHP'den, HDP'den ve diğer partilerden de oy alacağız."diye konuştu.

TÜRKİYE’NİN HER ALANDA GÜÇLÜ OLMASI LAZIM

Ortadoğu da yaşanılan olayları da değerlendiren Kılıç, “Siyonist rejimin Saldırıları ihlalleri ve suikastlar bu savaşın çok sert, acımasız, yıkıcı ve çok boyutlu olacağını gösteriyor. Bundan dolayı Kassam Tugayları olmak üzere Kudüs Müfrezeleri, Nasır Salahuddin Tugayları, Ebu Ali Mustafa Tugayları, El-Aksa Tugayları gibi direniş güçlerinin dengeleri korumak amacıyla birlik olmaları, birlikte hareket etmeleri gerekir. Bütün dünya suskun İslam alemi sus pus olmuş Arap dünyası suskun ancak egemen güçlere gebe olmayanlar sesini yükseltebiliyor.

Çıkarları uğruna binlerce insanın şehit olmasına göz yumuyorlar. Yine geçmişte olduğu gibi sadece ülkemiz sesi gür çıkıyor. Ortadoğu’da barış için Türkiye’nin her alanda daha güçlü olması lazım, o zaman bu bölgelere huzur ve barış gelecektir." şeklinde konuştu.

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.