1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Tuzla'dan Yeşilay Yürüyüşü

Tuzla'dan Yeşilay Yürüyüşü

Tuzla Belediyesi ve Yeşilay Tuzla Şubesi işbirliğiyle düzenlenen Yeşilay Dayanışma Haftası etkinliğine Tuzlalılar yoğun ilgi gösterdi.

Tuzla'dan Yeşilay Yürüyüşü

Tuzla Belediyesi ve Yeşilay Tuzla Şubesi işbirliğiyle düzenlenen Yeşilay Dayanışma Haftası etkinliğine Tuzlalılar yoğun ilgi gösterdi. Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı öncülüğünde bir araya gelen Tuzlalılar, Yeşilay’ın mücadelesine katılarak destek verdi.

Tuzla sahilinde düzenlenen Yeşilay Dayanışma Haftası etkinliğine Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı,  Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan, Tuzla Belediyesi Meclis Üyeleri, Yeşilay Tuzla Şube Başkanı Tülin Sayın, Tuzla Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri, öğretmenler, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yeşilay Haftası nedeniyle insan sağlığının önemine vurgu yapılan karikatür sergisini katılımcılar ilgiyle inceledi. Yeşilay standında düzenlenen etkinlikte sigarayı bırakan Tapduk Emre İlkokulu Müdürü Alptekin Topal ile Tuzla Belediyesi personeli İlker Koçak ve Hakan Gençtürk’e Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından teşekkür plaketi verildi.

Sayın, Başkan Yazıcı’ya Plaket Vererek Teşekkür Etti
Yeşilay Tuzla Şube Başkanı Tülin Sayın, Yeşilay’a katkılarından dolayı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya plaket vererek teşekkür etti. Sayın, “Toplumun ve gençliğin beden ve ruh sağlığına zarar veren bütün zararlı alışkanlıklarla mücadelemizde Yeşilay’a desteğini esirgemeyen Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ederim” dedi.

Sağlıklı Yaşam Yürüyüşünde Renkli Görüntüler Yaşandı
Etkinlik, sağlıklı yaşam yürüyüşü ile devam etti. Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile etkinliğe katılan vatandaşlar, İDO İskelesi ile Tuzla Marina arasında yürüyüş yaptı. Yürüyüşe katılanlar, ellerinde Yeşilay Dayanışma Haftası etkinliğini içeren dövizlerle renkli görüntüler oluşturdu. 

HABERE YORUM KAT