1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Ünlü rapçiye şarkısındaki sözler sebebiyle gözaltı!

Ünlü rapçiye şarkısındaki sözler sebebiyle gözaltı!

Rap müziğin sevilen isimlerinden ünlü şarkıcı Şehinşah, Instagram hesabının story kısmından sevenlerini üzecek bir paylaşımda bulundu.

Ünlü rapçiye şarkısındaki sözler sebebiyle gözaltı!

Son dönemde rap müziğin parlayan isimlerinden biri olan Şehinşah, Instagram hesabının hikaye bölümünden kendisine ilişkin olumsuz bir gelişme paylaştı.

Ünlü rap müzik şarkıcısı Şehinşah gözaltına alınması konusunda sosyal medya hesabından açıklama yaparken konserine ilişkin son durumu da paylaştı.

Şehinşah kimdir? | Şehinşah gözaltına mı alındı?

Rapçi Şehinşah bu durumu şöyle ifade etti:

“Sabah evime gelen polisler eşliğinde, bir şarkımda geçen sözler üzerine gözaltına alındım. Birkaç saat süren ifadenin ardından daha şimdi vatan karakolundan salıverildim. Memur arkadaşlar sağ olsun, konsere yetişmem için ellerinden geldikçe hızlı oldular fakat prosedür gereği vakit aldı. Hızlı bir şekilde yola çıkıyoruz, geç kalırsam kusura bakmayın.”

Şehinşah kimdir? | Şehinşah gözaltına mı alındı?

Şehinşah kimdir? | Şehinşah gözaltına mı alındı?

ŞEHİNŞAH KİMDİR?

Müzik dünyasında Şehinşah ismi ile tanınan Ufuk Yıkılmaz 1986 yılında aslen Erzincan, Kemah İlçesinde dünyaya gelmiştir. Oğlak burcudur.

Henüz 9 yaşında iken rap müzik ile tanışan Şehinşah, 1998 yılında ise ilk demosu ile profesyonel rap müzik hayatına adım atmıştır.

İlk başta Masta Katil’le Haremeyn G3 isimli grubu 2002 yılında kurmuş, grubun demosu olan Obesyon’u müzik severler ile buluşturmuştur.

Kendi imkanları ile home studio’sunu kurmuş daha sonra bir çok parçanın altına imzasını atmıştır.

Şehinşah’ın diskografisi ise, HaremeynAlamut (Albüm), Hiphop Okulu (Albüm), Özgürlük Güvercini Ölümtape (Mixtape), Tape İn 25bin (Mixtape), Bilinmeyen Artizzzler ft. Hayki & Fieber (Albüm), Kapatıyoruz (Mixtape) ve Deev (Albüm)….

HABERE YORUM KAT
4 Yorum