1. YAZARLAR
  2. İbrahim Şahin
  3. Vakit bir olma, birlik olma vaktidir
İbrahim Şahin

İbrahim Şahin

Yazarın Tüm Yazıları >

Vakit bir olma, birlik olma vaktidir

Suriye'nin  İdlib'te rejimin hain hava saldırısı sonucu 33 kahraman askerimizin  şehit haberleriyle sarsılmış hüzne boğulmuştuk. Öncelikle bu hain saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine yakınlarına ve aziz milletimize baş sağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Eminim ki şanlı ordumuz bu hain saldırıya en güçlü şekilde cevap veriyor, şehitlerimizin kanını yerde bırakmıyordur. 

Türk milleti olarak hepimiz yastayız, şehitlerimizi son yolculuğuna uğurluyoruz. Böyle bir süreçte acılarımızı paylaşarak azaltmalı, kenetlenerek Türkiye'nin gücünü göstermeliyiz. Sorusu olan, hesabı düşünenler olabilir. Vakit o vakit değil, vakit birlik olma vaktidir. Türkün Türk'ten başka dostu yoktur. Fırsatçı güruhun her zaman var olduğunu bilerek toplumun genelinin milli menfaatlerde birleştiği necip bir millet, tecrübeli bir devletiz. Özellikle sosyal medyada millet düşmanı terör trollerine geçit vermeyelim onlara en ağır şekilde tepkimizi gösterelim 

Kısacası gün siyaseti ideolojilerimizi  farkındalıklarımızı bir tarafa bırakıp millet olarak kenetlenip tüm düşmanlarımıza karşı tek yürek olma günüdür. Tekrardan aziz şehitlerimizi Allah rahmet eylesin, yaralılarımıza acil şifalar versin. Allah milletimizi ve ordumuzu her türlü felaket ve tehlikelerden muhafaza eylesin.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
2 Yorum