1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Whatsapp, Facebook ve Instagram yarım saatlik çile sonrası düzeldi!

Whatsapp, Facebook ve Instagram yarım saatlik çile sonrası düzeldi!

WhatsApp, Facebook ve Instagram bugün 15:00 sularında dünya genelinde çöktü. Uygulamaya giren kullanıcılar mesaj ya da fotoğraf gönderemedi ve iletişim adeta durma noktasına gelmişti.

Whatsapp, Facebook ve Instagram yarım saatlik çile sonrası düzeldi!

WhatsApp, Facebook, Instagram'a neden girilmiyor?  sorusunu herkes merak ediyor.  Saat 15.00'da d WhatsApp, Facebook ve Instagram'a erişim kesildi. Erişim sorununun sebebi henüz bilinmiyor. Peki WhatsApp, Facebook, Instagram çöktü mü? Son gelişmeler oldukça haberimizde bulabilirsiniz.

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ? NEDEN GİRİLMİYOR? NE ZAMAN AÇILACAK?

Instagram çöktü mü? Fotoğraf ve videoların paylaşıldığı aynı zamanda iletişim olanağı sunan Instagram popüler sosyal medya uygulamaları arasında bulunuyor.Kısa bir süredir Instagram'a erişim sağlanamıyor. Peki Instagram çöktü mü? Ne zaman açılacak? Merak edilen detaylar haberimizde...

Kullanıcılar kısa bir süredir Instagram'a erişim sağlayamıyorlar. Ancak konu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ? NEDEN GİRİLMİYOR? NE ZAMAN AÇILACAK?

WhatsApp çöktü mü? Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a kullanıcılara erişim sağlayamıyorlar. Yaşanan bu sorun sonrasında neler olduğu ise merak konusu. Peki WhatsApp çöktü mü?

Henüz konu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

WHATSAPP, INSTAGRAM, FACEBOOK DÜZELDİ

WhatsApp, Facebook ve Instagram bugün 15:00 sularında dünya genelinde çöktü. Uygulamaya giren kullanıcılar mesaj ya da fotoğraf gönderemedi ve iletişim adeta durma noktasına geldi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapılmazken yarım saatlik kesintinin ardından sorun düzeldi.

HABERE YORUM KAT