1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Wilma Elles'ten Kerem Göğüş'e nafaka davası!

Wilma Elles'ten Kerem Göğüş'e nafaka davası!

Ünlü oyuncu Wilma Elles ikiz çocuklarının babası Kerem Göğüş'e ödemesi gereken nafakayı hiç ödemediği gerekçesiyle dava açtı. Elles daha önce belirlenen aylık 1540 Euro (11 bin 915 TL) nafakanın ödenmesini talep etti.

Wilma Elles'ten Kerem Göğüş'e nafaka davası!

Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi ile ismini duyuran güzel oyuncu Wilma Elles kiz çocuklarının babası Kerem Göğüş’e mahkeme tarafından tespit edilen nafakayı hiç ödemediği gerekçesiyle dava açtı. İstanbul Aile Mahkemesine çocuklarına tek başına baktığını iddia etti. 

wilma-ellesten-kotu-haber-geldi-lsvk-cover.jpg

Geçen yıl ayrılan Wilma Elles ve Kerem Göğüş çiftinin ikiz çocuklarının velayeti anne Wilma Elles'te idi. Elles, ikizlerinin bakımında maddi olarak Kerem Göğüş'ün yardımcı olmadığını iddia ederek şikayetçi oldu.

Elles belirlenen aylık 1540 Euro (11 bin 915 TL) nafakanın ödenmesini talep etti. 

Mahkemeye sunulan dilekçede şu ifadelere yer verildi:

"Wilma Elles ile Kerem Göğüş, 24 Aralık 2014'te bir sözleşme imzalamıştır. Sözleşmeye göre Göğüş, her bir çocuk için 770 Euro ödemeyi kabul etmiştir. Ancak çocuklarına herhangi bir yardımda bulunmamıştır."

56d702bfc03c0e1744803c87.jpg

Nafakanın ödenmesi için Göğüş'e geçen yıl noterden ihtarname gönderdiklerini dava dilekçesinde belirten Elles'in avukatı, "Kerem Göğüş'ün gayrimenkulleri vardır. Ayrıca kira gelirleri bulunmaktadır. Ekonomik durumu göz önünde bulundurularak nafaka bağlanmasını talep ediyoruz" dedi.

.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT