1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Yağmur Aşık okul müdürüne 'yüzüne kezzap atacağım' dedi hapislik oldu

Yağmur Aşık okul müdürüne 'yüzüne kezzap atacağım' dedi hapislik oldu

Boşanma aşamasında olan Yağmur Aşık, kendisi hakkında 'çocuğuna şiddet uyguluyor' diye şahitlik yapan okul müdürünü "Yüzüne kezzap atacağım, okulu yakacağım” diyerek tehdit etti.

Yağmur Aşık okul müdürüne 'yüzüne kezzap atacağım' dedi hapislik oldu

Çocuklarını darp ettiği için boşanan eşinde boşanan Emre Aşık'ın davası hala devam ederken Yağmur Aşık hakkında 2 yıla kadar hapis cezası istendi. Şahitlik yapan okul müdürünü "Yüzüne kezzap atacağım, okulu yakacağım” diyerek tehdit etti.

TANIKLIK ETMİŞTİ

Oğlunun eğitim gördüğü okulun müdürü Asiye K., küçük E.'nin yaşadığı psikolojik bunalıma tanıklık ettiğini söyleyip şahit olarak ifade vermişti.

Sabah gazetesinin haberine göre; okul müdürü Asiye K., geçtiğimiz günlerde savcılığa başvurarak, Yağmur Aşık tarafından tehdit edildiğini belirtti.

'YÜZÜNE KEZZAP ATACAĞIM, OKULU YAKACAĞIM' 

Asiye K., "Beni önce 'Kadınsın, başına her türlü iş gelir' diye, sonra da 'Yüzüne kezzap atacağım, okulu yakacağım' diye tehdit etti" ifadelerini kullandı.

UZLAŞMAK İSTEMEDİ

Okul müdürü uzlaşmayı kabul etmeyince Yağmur Aşık hakkında iki yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. 

Yağmur Aşık'ın okul müdürüne savurduğu tehditler:

"Biz karı-kocayız, aile işlerine karışma, yalnız bir kadınsın, başına her türlü iş gelebilir."

"Seni dağa kaldırtacağım, çırılçıplak serserilere leş edeceğim. Ailene ve yakınlarına zarar vereceğim, yüzüne kezzap atıp okulunu yakacağım."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT