1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Yarın Okullar Tatil Olacak mı? 2 Mart 2018 Cuma

Yarın Okullar Tatil Olacak mı? 2 Mart 2018 Cuma

Beklenen kar yağışı sonunda geldi. Geceyarısı itibariyle tüm İstanbul beyaza büründü. Herkes karın tadını çıkarıyor. Tabi akıllarda tek bir soru var. Yarın kar tatili olacak mı? Bu konu hakkında henüz Valilikten bir açıklama gelmedi. Detaylar haberimizde.

Yarın Okullar Tatil Olacak mı? 2 Mart 2018 Cuma

İstanbul'da kış boyunca beklediğimiz kar yağışına sonunda kavuştuk. Geceyarısı itibariyle başlayan kar yağışı tüm İstanbul'u beyaza bürüdü. Herkes sokaklara dökülmeye, karın tadını çıkarmaya başladı. Tabi ertesi gün okula gidecek öğrencilerin akıllarında tek bir soru vardı. "Yarın okullar tatil edilecek mi?" Biz de bu sorunun cevabını sizin için araştırdık. Fakat İstanbul Valisi Vasip Şahin'den bu konu hakkında henüz bir açıklama gelmedi.

Yarın Okullar Tatil Olacak mı? 2 Mart 2018 Cuma

İSTANBUL'DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ? (2 MART)

Tüm İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışından sonra gözler Valiliğe çevrildi. Kar tatili hakkında İstanbul Valisi Vasip Şahin henüz bir açıklama yapmadı. Açıklama yapar yapmaz bolgegundem.com adresimizden anında öğrenebilirsiniz.

Dün özellikle yüksek kesimlerde başlayan kar yağışından sonra tüm öğrenciler umutla Vasip Şahin'in açıklamasını beklemişti. Şahin açıklamasında: "kar tatili gibi bir konu gündemimizde değil" demişti. Öğrenciler heyecanla 2 Mart için Şahin'den yanıt bekliyor.

Yarın Okullar Tatil Olacak mı? 2 Mart 2018 Cuma

İSTANBUL'DA KAR MANZARALARI

İstanbul'da karın yağdığını gören vatandaşlar hemen Çamlıca Tepesi, Taksim gibi yerlere gidip fotoğraf çektirip karın tadını çıkardılar. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Karayolları da kar alarmı verdi. Özellikle ana arterlerde kar küreme ve tuzlama araçları hazır bekletildi. Buzlanmanın etkili olduğu bölgelerde tuzlama çalışması yapıldı.

KAR YAĞIŞINI BELKLEYENLER ÇAMLICA TEPESİ'NE KOŞTU

Kar yağışının başlamasıyla birlikte, Çamlıca Tepesi'de ziyaretçilerin akınına uğradı. Beyaz bürünen Çamlıca Tepesi'ne gelen sevgililer kar yağışının tadını doyasıya çıkardı.

Yarın Okullar Tatil Olacak mı? 2 Mart 2018 Cuma

TAKSİM MEYDANI DA BEYAZA BÜRÜNDÜ

Kar yağışı Taksim Meydanı'nda da etkisini gösterdi. Yüksek kesimleri etkisi altına alan kar yağışı gecenin ilerleyen saatlerinde İstanbul genelinde etkisini gösterdi. Kar yağışının etkili olduğu yerlerden biri de İstanbul'un simgesi olan Taksim Meydanı oldu. Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü günler öncesinden yaptığı kar uyarısı gece saat 01: 00 itibariyle İstanbul'u etkisi altına aldı.

Yarın Okullar Tatil Olacak mı? 2 Mart 2018 Cuma

HABERE YORUM KAT