1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Yaşlı kadın kanalizasyon rögarının içine düştü!

Yaşlı kadın kanalizasyon rögarının içine düştü!

Denizli'de akşam saatlerinde komşusuna tansiyonunu ölçtürmek için evinden çıkan 80 yaşındaki Asiye Çetin kanalizasyın rögarının içine düştü. Kanlar içinde kalan yaşlı kadın hastaneye kaldırıldı.

Yaşlı kadın kanalizasyon rögarının içine düştü!

Olay, Denizli Sarayköy içesi Aşağı Mahalle’de geçtiğimiz gün saat 20.00 sıralarında meydana geldi. Evinde tek yaşayan ve tansiyon rahatsızlığı bulunan Asiye Çetin (80) isimli yaşlı kadın, tansiyon ölçtürmek için komşusuna gitmek üzere evinden çıktı. Komşusunun evinin bulunduğu sokağa doğru yürüyen Çetin, DESKİ Müdürlüğünün başlattığı alt yapı çalışmaları kapsamında açtığı ve üzerini iddialara göre haftalardır kapatmadığı kanalizasyon rögarının içine düştü. Yüzünden ve ellerinden yaralanan Çetin, çevredekilerin fark etmesi üzerine çıkarıldı.

Yaşlı kanalizasyon rögarının içine düştü!

İhbar üzerine olay yerine gelen 112 acil servis ambulansı ile Sarayköy Devlet Hastanesine kaldırılan Çetin, tedavi altına alındı. Yüzünden ve ellerinden yaralanan talihsiz kadının çukurun içine düştüğü anda ise bir vatandaş tarafından fotoğrafı çekildi. Fotoğrafta bastonu da görünen kadının yüzünün ve ellerinin kanlar içinde olduğu ve çaresiz bir şekilde çukurdaki betona tutunduğu gözleniyor.

Yaşlı kanalizasyon rögarının içine düştü!

KADININ DÜŞMESİNİN ARDINDAN RÖGARLARIN ÜSTÜ APAR TOPAR KAPATILDI

DESKİ’nin ilçede başlattığı altyapı çalışmalarının uzun süredir bitirilmediği ve ilçede sık sık su kesintilerinin yaşandığı öne sürüldü. Denizli Büyükşehir Belediyesinin altyapı çalışmalarını 2 senedir tamamlamadığını aktaran bir vatandaş, çalışmaları yapan taşeron firmanın birinin iflas ettiğini, şu an ise duran çalışmaları başka bir firmanın yürüttüğünü ileri sürdü. Durumdan mağdur olduklarını dile getiren vatandaş, "Herhalde 2-3 sene sonra biter, yollar çok berbat. İnsanların yaşam koşulları eziyetten başka bir şey değil" dedi.

Yaşlı kanalizasyon rögarının içine düştü!

KANALİZASYON APAR TOPAR KAPATILDI

İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirinin ulaştığı yaşlı kadın ise yüzü ve elleri sargılı bir şekilde görüntülenirken Çetin'in konuşamayacak durumda olduğu için aile üyeleri röportaj vermek istemedi. Kadının düşme esnasında çenesinden de darbe aldığı ve dünden bu yana güçlükle konuştuğu öğrenildi.

Öte yandan olayla ilgili DESKİ yetkilileri açıklama yapmaktan kaçınırken, yaşlı kadının düştüğü kanalizasyon rögarlarının üstünün de olaydan hemen sonra apar topar kapatıldığı belirtildi.

HABERE YORUM KAT