1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Yeliz Yeşilmen'in kızının bacaklarına çaydanlık döküldü!

Yeliz Yeşilmen'in kızının bacaklarına çaydanlık döküldü!

Ünlü şarkıcı Yeliz Yeşilmen'in kızı Asya'nın üzerine çaydanlık döküldü. Bacağında büyük kabarcıklar oluşan 10 yaşındaki Asya'nın halini görenler şoke oldu. Yeşilmen, kızının yürek yakan son halini de paylaştı.

Ünlü şarkıcı Yeliz Yeşilmen'in tatilde başına talihsiz bir olay geldi. 10 yaşındaki kızı Asya'nın bacağına kaynar su döküldü. Bacaklarında kabarcıklar oluşan Asya'nın her halini takipçileriyle paylaşan Yeşilmen, "Rabbim korusun çok büyük tehlike atlattık." dedi. 

Yeliz Yeşilmen'in kızının bacaklarına çaydanlık döküldü!

Geçtiğimiz günlerde eşi ile bir takım sorunlar yaşayan ve “Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum” diyerek video çeken Yeliz Yeşilmen, dün korkunç bir kaza yaşadı. Yeşilmen’in 10 yaşındaki kızının bacağına kaynar çaydanlık döküldü.

Yeliz Yeşilmen'in kızının bacaklarına çaydanlık döküldü!

Yeliz Yeşilmen yaşadığı korkunç anları video ile çekerek takipçilerini anlattı ve şu ifadeleri kullandı: “Asya’mın bacaklarına ocaktaki demlik döküldü. Rabbim korusun çok büyük tehlike atlattık. Göz nazar burdan çıktı sanırım. Bunla bitmiş olsun. Allahtan yan masada krem vardı 2 dakikada müdahale ettik. Allah kimseye yaşatmasın” 

Yeliz Yeşilmen'in kızının bacaklarına çaydanlık döküldü!

KURAN OKUTTU

Yeşilmen’in kızının bacaklarının şişmesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Bacakları sargıya alınırken, bir ay boyunca suyla teması yasaklanan küçük kız dinlenmesi için evine gönderildi. Tatil yaptıkları otele geldikten sonra Kuran okutan Yeşilmen, sürekli yanında Kuran taşıdığını ve fırsat buldukça okuduğunu söyledi.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT