1. HABERLER

  2. KARTAL

  3. Yeniden Seçilen Altunok Öz Mazbatasını Aldı

Yeniden Seçilen Altunok Öz Mazbatasını Aldı

Yeniden Seçilen Altunok Öz Mazbatasını Aldı

2014 Mahalli İdareler Seçimleri sonrasında AK Parti tarafından yapılan itirazlara rağmen yeniden Kartal Belediye Başkanlığı’nı kazanan Dr.Altınok Öz, düzenlenen tören ile mazbatasını aldı.

Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene yüzlerce partili ile yöneticileri ve halk katıldı. Mazbata töreni ardından salona sağmadığı için Kültür Merkezi’nin bahçesinde bekleyen kalabalığa seslenen Altınok Öz teşekkür konuşması yaptı.

Ak Parti’nin itirazı sonrasında oylarının arttığını ifade eden başkan Öz konuşmasına şöyle devam etti. “Bugün aynı heyecanla yine buradasınız hepinize teşekkür ediyorum oylar sayıldı oylarımız arttı. Biraz daha saysalar biraz daha artacaktı. 5 yıl boyunca 28 müfettiş gönderdiler. Bir şey bulamadılar. Son gece 100 bin tirajlı sahte bir gazete ile lekelemeye kalktılar. Gereken cevabı halk verdi. İnşallah ders almışlardır.

Altınok Öz’ün alkolü dediler

Türk Anneler Derneğinin verdiği yemeği, iftar yemeğini şehit ailelerine veridğimiz yemekleri dr. Altıok ÖZ’ün alkolü diye basına yansıtmalarının cevabını yine halk verdi. Pazartesi görüşürüz diyenlere yine halk cevap verdi.

Başkanım yaptıysa doğru yapmıştır

Ben 5 yıl boyunca çalışanlarıma şunu söyledim. Hepiniz bir siyasi partiye mensup olabilirsiniz. Mesai saatinizden sonra ne yaptığınız beni ilgilendirmiyor. Nitekim başka partinin afişlerini astılar, onlar ahlaklı davrandı. Ahlaksız davrananlar mesai saatleri içinde ede partizanlık yaparak ihanet noktasına gelenlerdir. Ben balkon konuşması yapmıyorum. Balkonda herkesi kucaklayıp aşağı indiğim zaman herkesi yerle bir eden konuşma yapmıyorum. Ben araba üstünde konuşuyorum. Ne gördüysem onları sizlerle paylaşıyorum. Yarın bir gün duyduklarınıza lütfen başkanım yaptıysa doğru yapmıştır deyin.

öz 1

HABERE YORUM KAT