1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Yürekten Teşekkür Ediyorum

Yürekten Teşekkür Ediyorum

Yürekten Teşekkür Ediyorum

Tuzla Belediye Başkanlığını yeniden kazanan, ve 3 nisan 2014 perşembe günü resmi olarak mazbatasını alan Dr. Şadi Yazıcı 4 nisan 2014 Cuma günü belediye personelleri tarafından düzenlenen törenle ikinci kez belediye başkanlık makamı koltuğuna oturdu.

Yazıcı : Yürekten Teşekkür Ediyorum

Belediyeye gelişinde başkan yardımcıları, Belediye personeli , Tuzla halkı ve basın mensuplarının da bulunduğu karşılama töreni düzenlendi. Karşılamanın ardında belediyenin konferans salonunda katılımcılara seslenen Başkan Şadi Yazıcı Kendisine destek olan tüm çalışma arkadaşlarını ve ilçe teşkilatına teşekkür ederek başlayan birlik ve beraberliğin önemini altını çizen Yazıcı şunları kaydetti ; Ekibime “Yürekten Teşekkür Ediyorum Çünkü, inanıyoruz ki artık dünyada var olan bir başarı veya ulaşılan bir nokta varsa bunu kimse tek başına başaramaz.” Biz İnanıyoruz ki Halkın önüne çıkarken ortaya koymuş olduğumuz hizmetlerde gerçekten bir başarı varsa, bu başarı hemen, hemen hepimizin başarısıdır dedi. Bu yüzden beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan il ve ilçe teşkilatıma yürekten birkez daha teşekkür ediyorum dedi.

Daha sonra makamında Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şadi Yazıcı kendisine iletilen tüm sorular teker, teker cevapladı.

"Alınan Sonuç beklediğm gibi değil daha çok oy bekliyordum "

Aslında bakarsanız biz daha iyi bir sonuç bekliyorduk. Bu sonuç bizi üzmedi ama daha iyi sonuçlar bekliyorduk. Bu sonuçlar nasıldı dersini %51 %52’ler gibi. Fakat şu da bir gerçektir artık Tuzla'da yerel seçimler bu anlayış devam ettiği sürece oylarımızın %55 %60 altına düşmeyeceğini ekip olarak hissettik. Dedi.

"Çalışmamıza yaptığımız işe ve hizmete güvendik""

Şadi Yazıcı: Milletimizin terazisi çok hasastır. Artık milletimizi oynan oyunlarında yapılan hizmetlerin farkında, Biz bu seçimlere çok iddialı girdik nasıl iddialı diyeceksiniz biz yapmış olduğumuz çalışmalarımıza ve yaptığımız işlere güvendik. Ayrıca Siyasi partimizin genel yönetimlerde ki iddialı tavrını yerel yönetimlerdeki yapmış olduğumuz icraatlarla birleştirdiğimizde gerek geneldeki hizmetlerin vatandaş nezdinde ki bakışı dikkat alarak yerelde de biz seçim propagandası olarak değil seçim sonrasını da iddia ediyorum. Tuzla Belediyesi Türkiye’de ilk 10 belediyesi arasında olacağını ifade etti.

"Mehmet Demirci’nin Siyasi Hayatı Bitmiştir"

Ben kişiye özel veya kişiye karşı siyaseti asla yapmadım bireysel rekabetler yerine daha kurumsal ve kitlesel hareketlerin toplum neznin de daha önemli düşüncesindeyim lakin kader beni 2009 ve 2014 aynı kişiyle yarışmaya getirdi ise bu bence tesadüfden ziyade onların şansızlıkları olarak nitelendiriyorum . Ve yine %48.3’lük bir oranı bize layık gören milletimize gerçekten yürekten teşekkür ediyorum. Aslında az önce söyledim biz daha yüksek bekliyoruduk ama milettimiz bize bunu hak görmüş kendilerine defalarca teşekkür ediyorum.dedi Yazıcı daha sonra şunları söyledi: Daha önce Bizimle aynı kulvarda olan daha sonra son dakika olarak partiden aday olmasını ağır eleştiriyorum aslında bakarsanız farklı bir siyasi partide olmak yanış bulmuyorum son dakikaya kadar bize nutuk atarak sonra bizi yarı yolda bırakır gibi 180 derece dönmesini siyasi nezaketten uzak siyasi istikrarsızlık olarak nitelendiriyorum . Mehmet demircinin bundan sonra siyasi hayatı bitmiştir. Tabi ki demokratik laik bir ülkede yarışıyoruz elbette siyasi partiler olacak mücadele edecek az öncede dedim gibi son dakika olması siyasi ilkeye uygun bir davranış olmadığını bir kez daha vurgulamak istiyorum dedi.

Daha sonra 2019 vaat etmiş olduğu projelerden daha fazlasını yapacağını söyleyen Şadi Yazıcı Yine iddialı konuştu ...

Haber: Yusuf SARAY

Bölge Gündem Gazetesi

[gallery ids="6119,6120,6121,6122,6123,6124,6125,6126,6127,6128,6129"]

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.