1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Zafer Çika'nın cenazesinde skandal!

Zafer Çika'nın cenazesinde skandal!

İzmir'de geçirdiği trafik kazası sonrası hayata veda eden Demet Akbağ'ın hayat arkadaşı Zafer Çika bugün ailesi ve sevenlerinin ebediyete uğurlandı. Fakat cenaze sırasında ünlüleri görmek için cami korkuluklarına tırmanmaya çalışan ve sosyal medyadan canlı yayın yapan vatandaşlar tepki çekti

Zafer Çika'nın cenazesinde skandal!

Alsancak Hocazade Camisi'nde öğle vakti düzenlenen cenaze törenine Zafer Çika'nın eşi Demet Akbağ, ailesi ve yakınlarının yanı sıra Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, teknik direktör Yılmaz Vural, sporcu Şahika Ercümen ile sanatçılar Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Ata Demirel, Serhat Özcan, Şahan Gökbakar, Olgun Şimşek, Cezmi Baskın, Sermiyan Midyat, Yonca Evcimik gibi birçok ünlü isim katıldı.

Cami avlusuna yakınlarının desteğiyle gelen Demet Akbağ ve oğlu Ali Çika burada taziyeleri kabul etti. Akbağ’ın bu sırada taziyeye katılanların yakasındaki eşinin fotoğrafını alarak öptüğü ve gözyaşı döktüğü görüldü.

Zafer Çika'nın cenazesinde skandal!

CAMİNİN DEMİRLERİNE TIRMANDILAR

Bu arada, Zafer Çika'nın cenaze törenine gelen ünlüleri görmek için vatandaşlar da cami avlusunun demir korkuluklarına tırmandı.

ÜNLÜLERİ GÖRME TELAŞI

Korkuluklara tutunup ünlüleri görmeye çalışanlar, seçebildikleri ünlüleri birbirlerine gösterdi. Kimisi de sosyal medya hesabından canlı yayın yaptı.

Zafer Çika'nın cenazesinde skandal!

Kılınan cenaze namazının ve helallik alınmasının ardından Çika'nın cenazesi defnedilmek üzere Çeşme'nin Alaçatı Mahallesi'ne götürüldü.

 

HABERE YORUM KAT