1. HABERLER
  2. İÇ HABERLER
  3. Zeliha Cevdet Uysal bulundu mu Müge Anlı? Zeliha Cevdet Uysal’a ne oldu?

Zeliha Cevdet Uysal bulundu mu Müge Anlı? Zeliha Cevdet Uysal’a ne oldu?

Afyonkarahisar'da kaybolan 64 yaşındaki Zeliha ve 66 yaşındaki Cevdet Uysal çiftinin esrarengiz bir şekilde kaybolmasının ardından çiftin kızları anne ve babalarının bulunması için Müge Anlı'ya başvurmuştu. Müge Anlı'nın bugünkü programında kayıp çiftin eşyaları bulundu. Peki Zeliha Cevdet Uysal’a ne oldu? Zeliha Cevdet Uysal bulundu mu?

Zeliha Cevdet Uysal bulundu mu Müge Anlı?  Zeliha Cevdet Uysal’a ne oldu?

Kayıp olarak aranan Zeliha ve Cevdet Uysal çiftinin arama çalışmaları sona erdi. Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde 16 gündür kayıp olarak aranan yaşlı çiftin cansız bedenleri rögarda bulundu. Yaşlı çiftin tanınmaz haldeki cansız bedenlerini çocukları teşhis etti. İşte detaylar...

ZELİHA CEVDET UYSAL BULUNDU MU?

Dinar ilçesi Pınarlı köyünde yaklaşık 16 gün önce evlerinden kaybolan ve kaçırıldıkları düşürülen Cevdet ile Zeliha Uysal'ın köye yaklaşık 600 metre uzaklıktaki sulama kanallarının rögarında ölü olarak bulundu. Öldürüldükleri öne sürülen yaşlı çiftin cansız bedenleri Dinar Devlet Hastanesi’ne getirildi. Jandarmanın olay yerindeki inceleme çalışmaları sürüyor.

Köyde çobanlık yapan Abdullah Korkmaz, dinlenmek için oturduğu kuyunun yakınında kötü kokuları fark edince 2 metrelik rögarı inceledi ve yaşlı çiftin cesedi ile karşılaştı. Korkmaz, durumu Jandarma ekiplerine haber verdi. Jandarma ekiplerince yapılan kontrolde cesetlerin üzerinin taşlarla örtülü olduğu görüldü. Yaşlı çiftin yüzleri tanınmaz halde olduğundan kimlik tespitini çocukları yaptı.

Köy Muhtarı Kemal Yıldırım yaptığı açıklamada, “Kolluk kuvvetlerinin çalışması ile yaşlı çiftin cansız bedenleri bulundu. Her zaman kendi hallerinde yaşayan insanlardı. Kimseye zararları olmazdı. Bahçelerinde vakit geçirip yetiştirdikleri ürünleri pazarlarda satarlardı” dedi.

ZELİHA VE CEVDET UYSAL OLAYI NEDİR?

Afyonkarahisar Dinar’a bağlı Pınarlar Mahallesinde 26 Ekim günü kaybolan Cevdet Uysal (66) ve Zeliha Uysal (64) çiftini bulmak için Jandarma ekipleri bölgeyi detaylı bir şekilde arıyor.

Dalgıç polisler de çiftin bulunması için gölette arama başlattı. Müge Anlı ekibi ise çiftin kaybolduğu mahalleye gitti. Çiftin evi köyün en sonunda olduğu hemen onun 5 adım yakınında da şüphelenilen Denizli’de oturan Zeliha Uysal’ın kardeşi Bünyemin Altınay evinin bulunduğu öğrenildi. Çiftin kaybolmasında şüphelenilen diğer kardeş Kadir Altınay’ın da evin yakınlarında ahırı olduğu öğrenildi.

Zeliha Cevdet Uysal bulundu mu? Zeliha Cevdet Uysal’a ne oldu?

ÇOCUKLARI DAYILARINDAN ŞÜPHELENİYORDU

Kaybolan çiftin çocukları dayılarından şüpheleniyordu. Zeliha Uysal’ın kardeşi Kadir Altınay ve Bünyamin Altınay’ın çift ile aralarından tarla anlaşmazlığı bulunduğu ve Cevdet Uysal’la tartışmalar yaşandığı öğrenildi. Bünyamin Altınay’ın ise daha önce çiftin ağaçlarını zehirlediği iddia edildi. Uysal çiftinin zehirleme olayı sonrası Bünyamin Altınay’a dava açtığı, pazar günü uzlaştırmacı tarafından Bünyamin Altınay’ın arandığı ve pazartesi günü çiftin kaybolduğu kaydedildi. Çiftin ise hayatından endişe ediliyor ve canlı bulunma olasılıkları her geçen gün azalıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen 64 ve 66 yaşındaki çiftin kaybında, çiftin çocukları dayılarını suçluyordu.

Zeliha Cevdet Uysal bulundu mu? Zeliha Cevdet Uysal’a ne oldu?

Bölge Gündem Editör Ekibi
Haberler, Son Dakika Haberleri
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT