1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Zerrin Özer savcılığa başvurdu

Zerrin Özer savcılığa başvurdu

Zerrin Özer evlendiği Murat Akıncı'nın dolandırıcı olduğunu öğrenince fenalaşıp hastaneye kaldırılmıştı. Zerrin ÖZer 2.sayfa programına bağlanıp boşanma davası açacağını açıklamıştı.

Zerrin Özer savcılığa başvurdu

Zerrin Özer  üçüncü evliliğini 16 Haziran'da kendinden 27 yaş küçük olan Murat Akıncı ile yapmıştı. Murat Akıncı'nın eski sevgililerinin ortaya çıkıp ''Bu adam dolandırıcı. Üstelik paramızı isteyince bizi ölümle tehdit etti'' iddiaları üzerine hastanelik olmuştu. Kendini toparladıktan sonra 2.sayfa programına bağlanan Özer boşanacağını duyurmuştu

SAVCILIĞA BAŞVURDU

Zerrin Özer ayrılık kararı aldıktan birkaç gün sonra da savcılığa başvurarak Murat Akıncı için uzaklaştırma kararı almak istediğini söyledi.

5d107c46ae298b7a7b803c2b.jpg

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DA ŞU PAYLAŞIMDA BULUNDU

''Canımdan çok sevdiğim dostlarım, hepinizin bildiği gibi son zamanlarda talihsiz olaylar yaşamaktayım, beni son derece üzen bu olayları sağlıklı bir şekilde atlatmaya çalışırken ve ivedilikle boşanma işlemlerini yürüttüğüm bu dönemde, menajerim Kemal Aslan ile ilgili olumsuz bir takım yorumların da beni üzdüğünü siz sevenlerimle paylaşmak isterim.

İyi niyetinden asla şüphe etmediğim değerli dostum, menajerim ve açıklamaları bilgim dahilinde olan Kemal Aslan'ın hali hazırda çok sıkıntılı olan bu süreçte,evlilik kurumuna olan saygısından yaptığı yapıcı yorumlar ve bilgilendirmeler maalesef yanlış anlaşılmıştır.

Yapmış olduğum evlilikten kaynaklanan iddiaları Kemal Bey gibi ,diğer yakın dostlarım da şaşkınlık içerisinde izlemektedir.

Bu nedenle hiçbir zaman desteğini tarafımdan esirgememiş olan Kemal Aslan'ın bu konuda daha fazla incitilmemesi için siz sevenlerim ve değerli basın mensubu arkadaşlarımın anlayışını rica ediyorum.

Her zaman olduğu gibi başımın üzerinde yeri olan ve benimle ilgili konularda hassasiyetini bildiğim ve fikirlerine son derece saygı duyduğum siz canlarım…. Rabbim sizeri korusun. Teşekkür ederim…Saygılarımla.''

 

HABERE YORUM KAT