1. HABERLER
  2. TEKNOLOJİ
  3. beIN SPORTS HABER Frekans Ayarları 2021 - beIN SPORTS HABER Digitürk, D-Smart ve Tivibu Kaçıncı Kanal?

beIN SPORTS HABER Frekans Ayarları 2021 - beIN SPORTS HABER Digitürk, D-Smart ve Tivibu Kaçıncı Kanal?

Türksat 4A uydusundan yayın yapan beIN SPORTS HABER frekans ayarlarını uydu alıcınıza yüklemeniz için gereken bilgilere haberimizde yer verdik. Bu içerikte ayrıca beIN SPORTS HABER Digitürk, D-smart ve Tivibu  kaçıncı kanalda yayın yapıyor? aramanıza da cevap verecektir.

beIN SPORTS HABER Frekans Ayarları 2021 - beIN SPORTS HABER Digitürk, D-Smart ve Tivibu Kaçıncı Kanal?

Televizyonunuzu bilerek veya bilmeyerek fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Uydu alıcınıza böyle bir durumda aradığınız kanalın frekans bilgilerini yeniden girmeniz gerecektir. Dolayısıyla beIN SPORTS HABER frekans ayarları 2021 diye bir araştırma yapıyorsanız bu içerikte güncel beIN SPORTS HABER Frekans bilgilerini bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif haberleşme uyduları Türksat 3A ve 4A uyduları Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş (TÜRKSAT) yönetiminde aktif ve başarılı bir şekilde görevlerini gerçekleştiriyor. Bu iki uyduda toplam 308 adet şifresiz kanal bulunuyor. Bunlardan 70’i HD yayın yaparken geri kalan 238 kanal ise SD formatta yayınlarını sürdürüyor. SD yayın ile HD yayın arasında sadece görüntü kalitesi farkı bulunuyor. HD yayın 1080P kalitesinde cihazlara yayın gönderirken, SD yayın ise 720p şeklinde kalitede gönderiyor. Buda evlerimize kadar ulaşan görüntünün netlik kalitesi olarak yansıyor.

beIN SPORTS HABER Frekans Ayarı 2021 Nedir? (Şifresiz)

beIN SPORTS HABER Frekansı ayarı 12378, Sinyal oranı 30000, Polarizasyon yönü H (Horizontal) - Yatay TR şeklinde ayarlamanız gerekiyor. Aşağıda daha iyi anlaşılması için sizlere tane tane aktarıyoruz.

Kanal adı: beIN SPORTS HABER

Uydu : Türksat 4A

Frekans : 12378

Sinyal Oranı : 30000

Polarizasyon : H (Horizontal) - Yatay TR

FEC : 3/4

Audio PID : 6521

Video PID : 6421

Kapsama Alanı : TR

Bu içerikteki beIN SPORTS HABER Frekans bilgisi TÜRKSAT Resmi Web Sitesi üzerinden 2021 yılında edinilen bilgilere göre hazırlanmıştır.

43-004.jpg

beIN SPORTS HABER Frekans Ayarı Nasıl Yapılır?

beIN SPORTS HABER kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Türksat 4A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden “frekans ekle” (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın.

Uydu adı kısmında "Türksat 4A" seçin. Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans, . Polarizasyon, Sembol kısmına kısmına yukarıda yer alan frekans bilgisini girin ve işlem tamamdı.

Cihazın Marka ve Modeline Göre kanal ekleme ayarlama işlemlerini aşağıdaki linklerden faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.

frekans-2021.jpeg

beIN SPORTS HABER Digitürk Kaçıncı Kanal?

beIN SPORTS HABER kanalının Digitürk’te hangi kanalda olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

beIN SPORTS HABER D-Smart Kaçıncı Kanal?

beIN SPORTS HABER kanalının D-Smart’ta hangi kanalda olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

beIN SPORTS HABER Tivibu Kaçıncı Kanal?

beIN SPORTS HABER kanalının TİVİBU’da hangi kanalda olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT