1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Black Friday 2019 Hepsiburada indirim | Hepsiburada Black Friday 2019 İndirimleri

Black Friday 2019 Hepsiburada indirim | Hepsiburada Black Friday 2019 İndirimleri

Yılda bir kez gerçekleşen büyük indirim günü Blck Frdiay'i tüm dünya büyük bir heyecanla bekliyor. Bu anlamda ülkemizde en çok merak edilen alışveriş sitelerinden Hepsiburada Black Friday 2019 İndirimleri aratılmakta. İşte Black Friday 2019 Hepsiburada indirim günleri...

Black Friday olarak dünya çapında büyük ses getiren indirim gününü ülkemizde de pek çok insan merakla bekilyor. Muhteşem Cuma olarak anılan bu indirimlere Hepsiburada Black Friday 2019 İndirimleri olarak da dahi olacak. Peki Black Friday 2019 Hepsiburada indirim hangi markalarda var? İşte Black Friday 2019 Hepsiburada indirim günleri...

Daha 11.11 alışverişlerinin kargolarının dağıtımları daha bitmemişken arkasından tüm firmaların indirime gireceği 2019 Black Friday indirimlerine hazırlanıyorlar. Geçtiğimiz yıllardaki tepkilerden sonra Bir çok markanın farklı isimlerle kampanyaya katıldığını görüyoruz. Ülkemizi ve müslüman alemi için kutsal bir günümüz olan Cuma Gününe Kara Cuma olarak adlandırmak ülkemizde çok fazla tepki gördüğü için Hepsiburada Efsane Cuma, Boyner Şahane Cuma,  Trendyol Efsane Günler, Teknosa Tekno Cuma, Media Markt Efsane cuma gibi isimlerle kampanyaya katılıyor.

Black Friday 2019 Hepsiburada indirim| Hepsiburada Black Friday İndirimleri

Black Friday 2019 bu sene 29 Kasım Cuma günü başlayacak. İndirimlerin 27 Kasım Perşembe gecesi başlaması bekleniyor. Hepsiburada'da ise 21 Kasım'dan itibaren başlayacak.

İlk olarak Amerikada başlayan ve tüm dünyaya yayılan Black Friday her ne kadar ülkemizde ABD indirimleri kadar indirimler uygulanmasa da özellikle moda sektöründe ciddi indirimler uygulandığını görüyoruz. Gerek Firmalar için gerek kullanıcılar için bu gün büyük bir ödül gibi. Firmalar elinde kalan stok fazlalarını bir günde eritip paraya çevirirken kullanıcılarda ürünlere daha ucuz sahip olma şansını yakalıyor. İndirim tutarlarının her geçen sene daha çok uygulandığını gözlemlemek mümkün. Amerika'da büyük izdihamlara neden olan mağazaların  açılmasını bekleyen binlerce kullanıcının gece yarılarına kadar alışveriş yapıp ürünleri sili süpürdüğü günler bizde olmasa da biz daha çok online alışverişe bu günü uyarlamış gözüküyoruz.

Black Friday 2019 Hepsiburada indirim| Hepsiburada Black Friday İndirimleri

Black Friday indirimlerine her ne kadar fiziksel mağazalarda katılsa da online alışverişler ülkemizde şuan için daha aktif görünüyor. Geçtiğimiz yıl Hepsiburada Satış rekoru kırarak Black Friday indirim günlerini tamamladı.

Muhteşem Cuma olarak anılan bu indirimlere Hepsiburada Black Friday 2019 İndirimleri olarak da dahi olacak. Peki Black Friday 2019 Hepsiburada indirim hangi markalarda var? İşte Black Friday 2019 Hepsiburada indirim günleri...

Efsane Cuma Nedir? Black Friday 2019 Hepsiburada indirim hangi markalarda var?

Amerika Birleşik Devletleri’nde kasım ayının dördüncü perşembesi, Kanada’da ise ekim ayının ikinci pazartesi günü kutlanan Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahı, olağanüstü bir alışveriş çılgınlığına sahne olur. Black Friday adı verilen bu alışveriş gününde mağazalar çok erken saatlerde açılır, beklenenin çok daha üstünde indirimler yapılır. Bu güne Black Friday denmesinin sebebi ise gün boyunca gerçekleşen alışverişten dolayı trafiğin altüst olması, mağazaların önünde yollara taşan kuyrukların oluşması, taşkın bir kalabalığa sahne olan sokaklar ve önlenemeyen gürültü. İnsanlar sevgililer günü hediyesi, yılbaşı hediyesi gibi alışverişini erkenden yaparlar.

Black Friday 2019 Hepsiburada indirim| Hepsiburada Black Friday İndirimleri

Günümüzde ise mağazalar bu tip olumsuzlukları çeşitli önlemlerle engelleyebiliyor ve Black Friday isimlendirmesi daha olumlu bir anlatıma sahip oluyor. Black Friday gününde en çok elektronik ürünlere yapılan indirimler bekleniyor.Akıllı telefon (iPhone 8, iPhone X vs.), tablet, bilgisayar gibi birçok teknoloji ürünündeki indirim oranların oldukça yüksek olması, müşterilerin mağazalara akın etmesini sağlıyor.

Elektronik dışında tekstil ürünlere uygulanan indirimle özellikle gelin ve damat adayları hedefleniyor. Özellikle gelinlik satan mağazaların önünde kadınlar muazzam kuyruklar oluşturuyorlar. Black Friday gününde giyim, ayakkabı, okul ve ofis ihtiyaçları için yapılan indirimler de her yaştan müşteri kitlesini etkilediği için yaşanan çılgın sahneler sosyal medyada günlerce paylaşılıyor. Bu aynı zamanda mağazaların ve markaların tanınırlığını da artırmasını sağlıyor.

Black Friday 2019 Hepsiburada indirim | Hepsiburada Black Friday 2019 İndirimleri

E-Ticaret’in tüm dünyada sürekli gelişen bir sektöre dönüşmesiyle birlikte Black Friday de internetten alışveriş imkânı sağlayan sitelere taşınmış durumda.

1961 yılında yerel bir gazetede geçmesiyle kullanıma giren Black Friday’in ilk ortaya çıktığı gün mağazalar kapılarını sabaha karşı açmış ve %80’e varan indirimlerle halkın başını döndürmüştür. Philadelphia'da alışveriş sebebiyle oluşan tarifi mümkün olmayan zorluklar, güne Black Friday denmesine sebep olmuştur. Günümüzde de mağazalar aynı indirim oranlarını ve hatta bazen daha fazlasını uygulamakta ve kapılarını gece yarısı açmaktadırlar.

Black Friday 2019 Hepsiburada indirim| Hepsiburada Black Friday İndirimleri

Hepsiburada Black Friday 2019 İndirimleri Açıklaması

Muhteşem Cuma olarak anılan bu indirimlere Hepsiburada Black Friday 2019 İndirimleri olarak da dahi olacak. Peki Black Friday 2019 Hepsiburada indirim hangi markalarda var? İşte Black Friday 2019 Hepsiburada indirim günleri...

Hepsiburada olarak bizler de;
Global alışveriş dünyasında hatrısayılır bir yer alan Black Friday'i, Türk tüketicisinin motivasyon ve ihtiyaçlarına yönelik yerelleştirerek; Efsane Cuma'yı oluşturduk. Efsane Cuma, tamamıyla Türkiye'nin beklentilerine göre yapılandırılmış Türkiye'nin alışveriş günüdür. Halkımız Efsane Cuma'yı çok sevdi. Biz de bu seviyeye layık olacak ürün ve fiyatlarla müşterilerime özel bir alışveriş deneyimi tasarlıyoruz.

“Efsane Cuma ile Ticaret Canlanıyor, Ekonomimiz Kazanıyor” Türkiye’nin Hepsiburada’sı, 15.000 den fazla marka ve işletme ile 45 günlük ticaret hacmini Efsane Cuma ile 1 günde yapacak. Ekonomi canlanacak, Türkiye kazanacak!

Hepsiburada, Türkiye’nin alışveriş günü Efsane Cuma ile geçen yılki ticaret hacmini katlayarak büyütmeye hazırlanıyor.
Efsane Cuma alışverişlerinin %60’ının Anadolu’dan yapılması bekleniyor, Anadolu’daki KOBİ’ler ve işletmeler Efsane Cuma ile ticaretlerini artıracak. Bu seneki toplam ticaret hacminin yarısından fazlası Anadolu’da bulunan işletmeler tarafından gerçekleştirilecek.
Efsane Cuma günü 20 milyondan fazla ziyarete (2017’de 12 milyon) ev sahipliği yapılacak, müşteriler ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla temin edip ev ekonomisine katkıda bulunacak.
Şehir içi ve şehirler arası kullanıma uygun motosiklet markalarının yer alacağı kampanya, motoksiklet severleri mutlu edecek,
Türkiye’nin Hepsiburada’sı 15.000 marka ve işletme ile yapacağı kampanya ve indirimler sayesinde Enflasyonla Topyekün Mücadele programı ve Yerli-Milli ürünlere destek veriyor, hem ailelerin hem de ülkemizin ekonomisine fayda sağlıyor.

Hepsiburada Black Friday günü

2019 Efsane Cuma’ya Özel Sürprizler ve Kampanyalar 30’dan fazla kategorideki milyonlarca üründe yapılacak efsane indirimlere ek olarak 2019 Efsane Cuma’nın Büyük Sürprizleri:

Black Friday 2019 Hepsiburada indirim| Hepsiburada Black Friday İndirimleri

İstanbul Avrupa yakasında farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun çeşitli daire seçenekleri cazip indirimlerle sunulacak,
Müşteriler, altyapı garantili olarak sunulan arsa projesinden istedikleri oranda parsel satın alarak yatırım yapabilecekler,
Arzu eden müşteriler aldıkları arsa parsellerinde, Efsane Cuma’ya özel fiyatlarla sunulacak prefabrik evlerini satın alıp inşaasını gerçekleştirebilecekler,
Şehir içi ve şehirler arası kullanıma uygun motosiklet markalarının yer alacağı kampanya, motoksiklet severleri mutlu edecek,
Müşteriler yiyecek, içecek ve eğlence (etkinlik, sinema vb.) alanlarında sürpriz hizmet ve ürünleri uygun fiyatlarla yıllık bazda satın alarak, bir yıl boyunca keyifli anlar yaşayacaklar.

Efsane Cuma'yı Türkiye'ye kazandıran Hepsiburada, 29 Kasım'da Türk tüketicisini Efsane indirimlerle buluşturuyor. Sizlerde Hepsiburada uygulamasını indirin efsane indirimleri kaçırmayın.

HABERE YORUM KAT