1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Cansel Elçin iç çamaşırlarıyla striptiz yaptı

Cansel Elçin iç çamaşırlarıyla striptiz yaptı

Ekranların yakışıklı ismi Cansel Elçin izleyici karşısına çıktığı tiyatro oyunuyla olduğu kadar son zamanlarda verdiği çıplak pozlarıyla da magazin gündemini salladı.

Cansel Elçin iç çamaşırlarıyla striptiz yaptı

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Cansel Elçin tiyatro oyunu ile sahnelere geri dönüyor.

Şu sıralar rol aldığı 'Çıplak Vatandaşlar' adlı tiyatro oyunuyla izleyici karşısına çıkan Cansel Elçin, iç çamaşırıyla verdiği pozlar ile çok konuşuldu.

Hatırla Sevgili ve Gönülçelen adlı televizyon dizileriyle adını milyonlara duyurmayı başaran oyuncu Cansel Elçin, şimdilerde tiyatroyla haşır neşir olmuş durumda. Tiyatrosunu konuştuğu bir röportaj veren Elçin, aynı zamanda verdiği çıplak pozlarıyla da sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Cansel Elçin'den iç çamaşırlarıyla striptiz yaptı

Ünlü oyuncu yeni oyunu ‘Çıplak Vatandaşlar’da canlandırdığı karakteri ‘Gaz’ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyunda canlandırdığı karakterde işsiz kalıp aylarca iş bulamayınca çareyi striptiz yapmakta buluyor. Kaynak: Oyuncu Cansel Elçin iç çamaşırlı poz verdi ortalık yıkıldı !

Cansel Elçin'den iç çamaşırlarıyla striptiz yaptı

Hürriyet'ten Hakan Gence'ye verdiği röportaj için kameraların karşısına geçen Elçin, bu pozlarıyla adından söz ettirdi. Elçin, röportajda ise "Ben bir oyuncuyum. Cansel olarak iç çamaşırlarıyla poz veremem ama canlandırdığım karakter için veririm.” ifadelerine yer verdi.

Cansel Elçin'den iç çamaşırlarıyla striptiz yaptı

CANSEL ELÇİN KİMDİR?

Cansel Elçin, 20 Eylül 1973 tarihinde İzmir Tire'de doğmuştur. Babası bir terzidir. Bir abisi var. İlkokul 1 ve 2'yi Tire'de okudu. 8 yaşında ailesi ile birlikte gittiği Paris'te yaşamını devam ettiren Cansel Elçin, ilk ve orta eğitimini Paris'te Lycée Racine'de tamamladı. Lisede dil ve edebiyat okudu. Sonra üniversiteye başladı ama 6 ay sonra bıraktı. 90'lı yıllarda bir süre ticaretle uğraştı. Türkiye'den Denizli ve Bursa'dan getirdikleri bornoz, çarşaf, tekstil gibi ürünleri büyük zincir mağazalara sattı. Bundan da sıkılınca dört senelik bir tiyatro okuluna girdi. Bu dönemde parasız kaldığında krepçide krep yaptı, garsonluk, barmenlik, sonra Ritz'te şoför olarak çalıştı, özel şoförlük de yaptı.

Cansel Elçin'den iç çamaşırlarıyla striptiz yaptı
Fransa'nın önde gelen tiyatro okullarından Ecole Florent'e yazılarak devam etti. New York'ta Actor's Studiol'arını kuran Lee Strasberg'in oğlu John Strasberg ile Jack Garfein'den sinema ve tiyatro dersleri aldı.

Okulu bitirdikten sonra Fransa'nın çeşitli bölgelerinde birçok temsilde sahne alarak profesyonel tiyatro hayatına başladı. Tiyatronun yanı sıra çeşitli reklam ve sinema filminde de rol aldı. Aynı zamanda 2007 senesinde senaryosunu da kendisinin yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği "Papillon" adlı kısa bir film çekti.

1997 senesinde bir temsilde kendisini izlemeye gelen Ferzan Özpetek ile tanışan Cansel Elçin, yönetmenin "Harem Suare" adlı filmiyle kamera arkasında cast oluşumu ve çekim konusunda deneyim kazandı. Bu paylaşım ayrıca kendisine Türkiye'nin önde gelen kadın yönetmenlerinden Tomris Giritlioğlu ile çalışma fırsatı da sundu.

Tomris Giritlioğlu ile tanışmasıyla birlikte Türkiye'de oyunculuğa başladı ve "Kırık Kanatlar" adlı dizi ile 2005 yılından itibaren Türkiye'de sanat hayatını sürdürmeye karar verdi.

Cansel Elçin, asıl çıkışını ise Ahmet karakterini canlandırdığı Hatırla Sevgili dizisiyle yaptı. Bu dizide başrolü üstlenen ve Beykent Üniversitesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 7. İletişim Ödülleri'nde, 8000 öğrencinin katıldığı anket sonuçlarına göre "En İyi Erkek Dizi Oyuncusu" ödülü alan Cansel Elçin, Yağmur Taylan ve Durul Taylan kardeşlerin yönettiği Küçük Kıyamet adlı sinema filmi ile Türk sinemasına da adım atmış oldu.

Sertap Erener'in Bir Damla Gözlerimde adlı şarkısının klibinde oynadı.

Cansel Elçin, 4 Temmuz 2012 tarihinde Pınar Apaydın ile evlendi.

HABERE YORUM KAT