1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Çiğ ve Pişmiş Balığın Yeni Adresi "Balıkçı Recep" Açıldı

Çiğ ve Pişmiş Balığın Yeni Adresi "Balıkçı Recep" Açıldı

Pendikli balık severler yeni bir mekan daha kazandı.Kaynarca Mahallesi'nde hizmet vermeye başlayan “Balıkçı Recep” sunduğu farklı lezzetleriyle ilk günden balık tutkunlarının gözdesi oldu.

Çiğ ve Pişmiş Balığın Yeni Adresi "Balıkçı Recep" Açıldı

Pendikli  balık severler yeni bir mekan daha kazandı.Kaynarca Mahallesi'nde hizmet vermeye başlayan “Balıkçı Recep” sunduğu farklı lezzetleriyle ilk günden balık tutkunlarının gözdesi oldu.

Çiğ ve her türlü pişmiş balık lezzetlerin sunulduğu “Balıkçı Recep’in taze balıkları ve birbirinden lezzetli mezeleri ile konuklarını “Balıkçı Recep’in“  müdavimi yapmayı  hedefliyor.

Açılış dolayısıyla misafirlerine nefis güveç tabağında çinekop, palamut, hamsi ,çupra menülerinden ikram eden İşletme Sahibi  Recep Akbaba  menülerini  tadan misafirlerinden tam not aldı.

untitled-5-001.png

İşletme sahibinin başarılı kuaför abisi Murat Akbaba, işyerlerinin aile işletmesi olduğunu kaydederek, “ Pendik halkı bizim esnaflığımızı iyi biliyor. Bugüne kadar hizmet ettiğimiz her mekanda halkımızın teveccühünü kazandık. Bu iş yerimizi de aile işletmesi olarak düşündük.  Buranın asıl işletmeciliğini kardeşim Recep Akbaba üstlenecek naçizane bende bir balık sever olarak onlara her anlamda destek olacağım.” dedi.

img_6227-001.jpg

Recep Akbaba ise,  balık evinde her türlü çiğ ve pişmiş balık çeşidi ile ızgara ve diğer pişirim türlerini sunacaklarını belirterek, “Evlere servis hizmetimiz olacak. Pendikliler çok sevdiği hamsi tavamız usta ellerden çıkacak. Çok iyi bir ekibimiz var. Mutfak ekibimiz balığın her türlü lezzetini Pendiklilere sunacaklar” diye konuştu.

img_6313.jpg

Ayrıca Açılışa Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ,Eski CHP Pendik Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Salih Usta, Dekor Halı Bilal Savaş, Özel Cemre Çocuk Yuvası, Emre Durmuş açılış çiçeği (çelenk) ile Akbaba ailesine destek oldu. - Haber: Yusuf SARAY

ADRES: Aydınlıyolu Caddesi Panayır Sokak No:1 Kaynarca / Pendik

Sipariş Tel: 0216 354 81 16 - 0530 307 25 25

img_6184.jpg

 

img_6258-001.jpg

img_6326-001.jpgimg_6311.jpg

 

 

HABERE YORUM KAT