1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Gelinim Mutfakta 14 Nisan Çarşamba puan durumu | 14 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Çarşamba puan durumu | 14 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Çarşamba puan durumu yeni haftayla birlikte araştırılmaya başlandı. Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler kıyasıya yarışıyor. El lezzetlerini yarıştıran gelinler arasına 14 Nisan Çarşamba tarihinde yeni bir isim daha dahil oldu. Peki 14 Nisan Çarşamba gelinim mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 14 Nisan Çarşamba puan durumu haberimizde...

Gelinim Mutfakta 14 Nisan Çarşamba puan durumu | 14 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta'da Günün Birincisi Gelin Kim Oldu? Kanal D ekranlarının reyting rekorları yarışma programı Gelinim Mutfakta yepyeni bir haftaya giriş yaptı. Hafta içi her gün 14.00'da Seda Sayan'ın sunumuyla yayınlanan programda gelinler ve kaynanalar arasında çekişmeler eksik olmazken gelinlerde muhteşem tariflerle puanları toplamaya çalışıyor.

Peki tüm bu polemiklerin sonunda Gelinim Mutfakta'da 14 Nisan Çarşamba günün birincisi kim oldu? Hangi geline kaç puan verdiler? 14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta'nın tüm detayları haberimizde... 

GELİNİM MUTFAKTA 14 NİSAN ÇARŞAMBA PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta'da bugün kaynanalar yarıştı. İşte puan durumu;

Neriman: 11
Nagehan: 21
Fatma: 12
Sevda: 11 

14 NİSAN GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu netleşti. Bugün Nagehan Hanım 21 puan alarak günün birincisi ve çeyrek altının sahibi oldu. 

GELİNİM MUTFAKTA NEDİR?

Gelinim Mutfakta yarışması Kanal D'nin reyting rekorları kıran bir yemek yarışma programıdır. Bu yarışmada hem yemek hem gelin hem kaynana hem de bol ödül yer alıyor. Yarışmanın sunuculuğunu Seda Sayan yapıyor.

GELİNİM MUTFAKTA KONUSU

Seda Sayan'ın sunumu ile hafta içi her gün 12:45 de izleyicisi karşısında oluyor. Gelinim Mutfakta programında ilk hafta 4 yarışmacı gelin kaynana oluyor. Her hafta bir gelin kaynana ikilisi birinci olarak ödüle ulaşırken bir gelin kaynana da Gelinim Mutfakta yarışmasına veda ediyor. Seda Sayan'ın sunumuyla gelinler yarışıyor, kaynanalar puan veriyor! Her gün günün birincisi belirleniyor. Günün birincisine herhangi bir ödül verilmezken haftanın birincisi çifte 5 adet altın bilezik ödülü veriliyor.

Gülistan Başköy
Eğitim Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT