1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Gelinim Mutfakta 21 Haziran Pazartesi puan durumu | 21 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta 21 Haziran Pazartesi puan durumu | 21 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta'da finale çok az bir süre kaldı. Son 2 haftadır eleme yapılmıyor. 20 altının sahibi olacak gelin bir hayli merak ediliyor. Final için heyecanlı bekleyiş devam ederken sevilen programın 21 Haziran 2021 Pazartesi puan durumu araştırılmakta. Peki 21 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? İşte Gelinim Mutfakta 21 Haziran Pazartesi puan durumu...

Gelinim Mutfakta 21 Haziran Pazartesi puan durumu | 21 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta'da yeni hafta başladı. 4 gelinin altın kazanmak için büyük mücadelesi sürüyor. Peki bugün kim birinci oldu? Kim çeyrek altının sahibi oldu? İşte Gelinim Mutfakta 21 Haziran Pazartesi puan durumu...

GELİNİM MUTFAKTA 21 HAZİRAN PAZARTESİ PUAN DURUMU

Aysun: 18 puan

Yağnur: 16 puan

Ayten: 15 puan

Gönül: 13 puan

21 HAZİRAN GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

21 Haziran Gelinim Mutfakta yarışmasında günün birincisi belli oldu. Aysun bugün en yüksek puanı alacak çeyrek altının sahibi oldu. 

Öte yandan Gelinim Mutfakta'nın bugünkü bölümünde yapılan Karnabahar Grater tarifine aşağıdaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

GELİNİM MUTFAKTA NEDİR?

Gelinim Mutfakta yarışması Kanal D'nin reyting rekorları kıran bir yemek yarışma programıdır. Bu yarışmada hem yemek hem gelin hem kaynana hem de bol ödül yer alıyor. Yarışmanın sunuculuğunu Seda Sayan yapıyor.

GELİNİM MUTFAKTA KONUSU

Seda Sayan'ın sunumu ile hafta içi her gün 12:45 de izleyicisi karşısında oluyor. Gelinim Mutfakta programında ilk hafta 4 yarışmacı gelin kaynana oluyor. Her hafta bir gelin kaynana ikilisi birinci olarak ödüle ulaşırken bir gelin kaynana da Gelinim Mutfakta yarışmasına veda ediyor. Seda Sayan'ın sunumuyla gelinler yarışıyor, kaynanalar puan veriyor! Her gün günün birincisi belirleniyor. Günün birincisine herhangi bir ödül verilmezken haftanın birincisi çifte 5 adet altın bilezik ödülü veriliyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
113
1
74
5
48
4
4
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT