1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Mehmet Ali Erbil yoğun bakıma kaldırıldı

Mehmet Ali Erbil yoğun bakıma kaldırıldı

Temmuz ayında taburcu edilen Mehmet Ali Erbil, taburcu olur olmaz Müge ve Gülşen'le programına konuk oldu. Mehmet Ali Erbil yeni bir film için kamera karşına çıkmıştı. Sabaha karşı ise yeniden yoğun bakıma alındı.

Mehmet Ali Erbil yoğun bakıma kaldırıldı

Evinin banyosunda geçirdiği kaza sonucu kaburgalarında kırık meydana gelen ve hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil buradaki tedavisi sırasında ‘Kaçış sendromu’ hastalığının nüksetmesi dolayısıyla uzun süre yoğun bakımda yattı. Erbil 258 gün yoğun bakımda tedavi gördükten sonra Temmuz ayında taburcu olmuştu.

Mehmet Ali Erbil yoğun bakıma kaldırıldı

YOĞUN BAKIMA ALINDI

Neler Oluyor Hayatta adlı programda kısa süre önce verdiği kilolarla gündeme gelen Erbil’in sabah saatlerinde hastaneye kaldırıldığı ve yoğun bakıma alındığı yönünde bir iddia ortaya atıldı. Kroner yetmezlik nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldığı söylenen Erbil’in Maslak’taki bir hastaneye kaldırıldığı söylendi.

KALP SPAZMI GEÇİRDİ

Mehmet Ali Erbil'in kardeşinden açıklama:

"Günaydın. Abimin durumu iyi endişelenecek birşey yok. Bir kalp spazmı geçirdi. Bu tip durumlarda hasta yoğun bakımda tutulur. Bu nedenle yoğun bakımda. Şu an klinik durumu iyi çok şükür. Birkaç gün daha kalıcak. Kardiyolog doktorlar abimi takip ediyor gerekli tedavisi yapılıyor. Kendinde, yiyor, içiyor ve konuşuyor. Yakın takip için hastanede kalması gerekiyor. İlginize teşekkür ederiz. Her zaman sevenlerinin duası ile iyileşti. Bunu da en kısa sürede atlatacak inşallah."

 

HABERE YORUM KAT
4 Yorum