1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Meltem Miraloğlu 48 yaş büyük Amerikalı eşinden boşanıyor!

Meltem Miraloğlu 48 yaş büyük Amerikalı eşinden boşanıyor!

Çocuk gelin rolü ile ekrana çıkan ve kendinden 48 yaş büyük bir adamla evlenen Meltem Miralooğlu 3 ay önce nikah masasına oturan çiftin ilişkisinde boşanma kararı aldı.

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa'nın haberine göre; yakın çevresine 'çaresiz kaldım' diyen Miraloğlu, ayrılık kararı aldı ve boşanma işlemlerini başlattı.

POLİS EŞLİĞİNDE EVDEN ÇIKACAK

Ayrıldıktan sonra da Amerika'da yaşamaya devam edecek olan Meltem Miraloğlu, eşiyle yaşadığı evden polis eşliğinde çıkacak.

Meltem Miraloğlu'nun tanınmış bir kişi ile sorun yaşadığı, ondan korktuğu için Türkiye'ye dönmek istemediği de iddialar arasında.

 80 YAŞINDAKİ PATRICK'LE EVLENDİ

Hayali olan Amerika'ya yerleşen 32 yaşındaki Miraloğlu, kendisini evlat edinen 80 yaşındaki Patrick isimli adamla nikah masasına oturdu. Evliliği için "Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umurumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk" diyen oyuncunun son paylaştığı videosundaki mutsuz halleri takipçilerini endişelendirdi.

Meltem Miraloğlu, 48 yaş büyük Amerikalı eşinden boşanıyor!

PAYLAŞTIĞI VİDEO TAKİPÇİLERİNİ HÜZÜNLENDİRDİ

Evliliğinde mutsuz olduğu, sadece zengin olmak istediği için evlendiği söylenen oyuncu, dün şarkı dinlerken bir video çekti. Oyuncunun mutsuzken bir anda gülmesi ve yüzündeki endişe takipçilerini korkuttu. Miraloğlu'nun videosunun altına "Çok hüzünlü duruyorsun." ve "Niye bu kadar mutsuzsun?" diye bir sürü yorum yağdı.

Meltem Miraloğlu, 48 yaş büyük Amerikalı eşinden boşanıyor!


 

HABERE YORUM KAT