1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Süleyman Pergel Ameliyat Oldu

Süleyman Pergel Ameliyat Oldu

Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı Süleyman Pergel, Marmara Eğitim Araştırma Hastanesi’nde ameliyat oldu.

Süleyman Pergel Ameliyat Oldu

Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı Süleyman Pergel,  Marmara Eğitim Araştırma Hastanesi’nde ameliyat oldu.

Ameliyatı başarılı geçen Pergel’in durumunun iyi olduğu, bir süre hastanede kontrol altında tutulduktan sonra taburcu olacağı belirtildi.

Süleyman Pergel’i Ameliyat sonrası yakınları ve sevenleri ve mesai arkadaşları yalnız bırakmadı. Pendik Belediye Başkan Danışmanı Atilla İpek başta olmak üzere Ruhsat ve denetim müdürü Selçuk Varlıbaş, Bölge Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Şahin, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Ramazan İstif, AK Parti Pendik Meclis Üyesi Ayhan Tuğlu ve Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Der. Anadolu Yakası Başkanı Oktay Kaya,  Pergel’i ziyaret edip geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

581866_10153610211629823_391666226856421859_n.jpg

"TEŞEKKÜR EDERİM"

Facebook hesabından ziyaretine gelen ve hastanede kendisi ilgilenenlere teşekkür eden Süleyman Pergel şu ifadeleri kullandı: “Ameliyatımı gerçekleştiren Doç. Dr Cevdet Kaya ve ekibine, hastanemizin güler yüzle nazik personeline teşekkür ederim. Ameliyatım vesilesi ile ziyaretime gelen telefonla arayan mesaj gönderen dualarıyla destek olan bütün dostlarımdan Allah C.C razı olsun Rabbim sizlere keder elem vermesin. “

 Haber : Yusuf SARAY

img_3431.jpg

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

1 Yorum