1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Survivor 2021 iletişim oyununu kim kazandı? | Survivor kim elendi? 20 Nisan Salı

Survivor 2021 iletişim oyununu kim kazandı? | Survivor kim elendi? 20 Nisan Salı

Dünyanın en zor yarışması Survivor'ın 74. bölümüne iletişim oyunu damga vurdu. Konsey sonunda eleme potasına giren bir yarışmacı SMS oylamasında en düşük oyu alarak adaya veda etti. Peki Survivor 2021 iletişim oyununu kim kazandı? | Survivor kim elendi? 20 Nisan Salı İşte detaylar.

Survivor 2021 iletişim oyununu kim kazandı? | Survivor kim elendi? 20 Nisan Salı

TV 8'in sevilen yarışması Survivor 2021'in 20 Nisan Salı günkü bölümünde iletişim oyunu damga vurdu. Konsey sonunda eleme potasına giren bir yarışmacı SMS oylamasında en düşük oyu alarak adaya veda etti. Peki Survivor 2021 iletişim oyununu kim kazandı? | Survivor kim elendi? 20 Nisan Salı İşte ayrıntılar...

SURVİVOR 2021 İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI? 20 NİSAN SALI

İletişim oyununun kazananı ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımı seçilen bir arkadaşla WhatsApp üzerinden sesli konuşma hakkına sahip oldu.

SURVİVOR KİM ELENDİ? 20 NİSAN SALI

Survivor'ın 72. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu oynandı. Survivor'daki ikinci dokunulmazlık oyunu 'En iyiler' karşılaşmasıyla sonuçlandı. En İyiler'de Sergen ve Steven'ın eşlemesi sonucunda oyunu Gönüllüler takımı 10'a 7 kazandı. 

Ünlüler ve gönüllülerin kıyasıya yarıştığı Survivor 2021; 17 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanan 71. bölümünde dokunulmazlık yarışmasında takımlar tüm yeteneklerini sergiledi.

17 Nisan 2021 Cumartesi gününde Survivor'un ilk eleme adayı  oy birliği ile Dora oldu.

18 Nisan Pazar akşamı haftanın ikinci eleme adayı konseyde belirlendi.

Survivor 2021'in 18 Nisan Pazar akşamı ekrana gelen 72. bölümünde eleme potasına giren isim İlayda oldu.

Survivor'da bu akşam Gönüllüler takımında SMS birincisi olan isim Steven oldu. Ünlüler takımında SMS birincisi Sergen oldu. Steven eleme adayı olarak Reşat'ı Sergen ise İsmail'i söyledi. Eleme adayları böylece İlayda, Dora, Reşat ve İsmail oldu.

SMS'lerde en az oyu alarak adaya veda eden isim Reşat oldu.

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT