1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Survivor son 2 finalist kim oldu? | Survivor 2021 finalistleri kim oldu?

Survivor son 2 finalist kim oldu? | Survivor 2021 finalistleri kim oldu?

Dünya'nın en zor yarışması Survivor'ın İstanbul Finali için heyecan dorukta. 24 Haziran Perşembe akşamı yapılan İstanbul finali sonrası 25 Haziran Cuma akşamı gerçekleşecek olan büyük finale çıkan isimler belli oldu. Peki Survivor son 2 finalist kim oldu? | Survivor 2021 finalistleri kim oldu? İşte detaylar...

Survivor son 2 finalist kim oldu?  | Survivor 2021 finalistleri kim oldu?

TV 8'in sevilen yarışması Survivor 2021'in İstanbul Finali için nefesler tutuldu. 24 Haziran Perşembe akşamı yapılan İstanbul finali sonrası 25 Haziran Cuma akşamı gerçekleşecek olan büyük finale çıkan isimler belli oldu. Peki  Survivor son 2 finalist kim oldu?  | Survivor 2021 finalistleri kim oldu? İşte ayrıntılar...

SURVİVOR SON 2 FİNALİST KİM OLDU?

Survivor'da büyük finale gitmeden önce, Aleyna ve Poyraz eleme potasında bulunan iki yarışmacıydı. Elenerek hayline veda edecek yarışmacı merak konusu olmuştu.

Survivor canlı yayın izle | TV 8 canlı izle Survivor

Acun Ilıcalı kimin eleneceğini tahmin edemediğini söyleyerek, "Oylar o kadar yakın ki birbirine. Sonuç 50 buçuğa, 49 buçuk. Çok az bir oy farkı var. Bilemiyorum nasıl yapacağız ama durum bu. Kafamda bir şey var. Buna tek başıma karar verme şansım yok. Kısa bir toplantı yapacağız. Sonucu açıklayacağız. Durum bildiğiniz gibi değil." ifadelerini kullandı.

Survivor canlı yayın izle | TV 8 canlı izle Survivor

Acun Ilıcalı'nın açıklaması sonrası reklam arasına geçildi. Canlı yayına geri dönüldüğünde yarınki büyük finale giden isim belli oldu. 

Survivor canlı yayın izle | TV 8 canlı izle Survivor

Aleyna hayallerine veda ederken yarışmacılar büyük final için SMS oylamasına çıktı. 

Survivor canlı yayın izle | TV 8 canlı izle Survivor

SURVIVOR 2021 FİNALİSTLERİ KİM OLDU?

Bu akşam canlı yayında gerçekleşen SMS oylaması sonrası Acun Ilıcalı, Survivor 2021'in 25 Haziran Cuma akşamı gerçekleştirilecek olan büyük finalinde SMS'e çıkacak finalistleri açıkladı. Survivor'ın finalistleri İsmail Balaban ve Yiğit Poyraz oldu.

SURVIVOR FİNALİSTLERİ

Survivor 2021 ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? | Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? 17 Ocak Pazar

İSMAİL BALABAN (Baş pehlivan)

İsmail Balaban, 3 Eylül 1987 yılında Antalya' doğmuştur. İsmail Balaban, Türk pehlivandır. 652 ve 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde İsmail Balaban birinci gelerek iki kez başpehlivan unvanını kazandı. Kendisi gibi yağlı güreşçi olan Turan Balaban'ın ikizidir.

İsmail Balaban'ın detaylı biyografisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

Survivor 2021 ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? | Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? 17 Ocak Pazar

YİĞİT POYRAZ

Gönüllüler takımında yer alan Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde dünyaya geldi. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a taşındı.

Yiğit Poyraz'ın detaylı biyografisini aşağıdaki haberimizden okuyabilirsiniz.

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
1
0
0
1
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT