1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Youtube neden çalışmıyor 2020? Youtube neden açılmıyor 2020? Neden giremiyorum?

Youtube neden çalışmıyor 2020? Youtube neden açılmıyor 2020? Neden giremiyorum?

Youtube neden çalışmıyor 2020? Youtube neden açılmıyor 2020? Neden giremiyorum? Erişim sorunu mu var? Ne zaman düzelecek? soruları bu platforma girmekte zorlanan kullanıcılar tarafından araştırılmaya başlandı. Biz de sizler için bu merak edilenlerid derledik. İşte detaylar...

Dün akşamdan beri erişimde sıkıntı yaşanan Youtube erişimi nedeniyle vatandaşlar internette sorununun kaynağını araştırmaya başladı. Peki Youtube neden çalışmıyor 2020? Youtube neden açılmıyor 2020? Neden giremiyorum? Erişim sorunu mu var? Ne zaman düzelecek? Tüm merak edilenler haberimizde...

YOUTUBE NEDEN AÇILMIYOR 2020?

Dün akşam saatlerinde İdlib’den gelen şehit haberlerinden sonra sosyal medyaya erişim sorunu yaşanmaya başlandı.

Son dakika İdlib’de yaşanan bu gelişmelerden sonra sosyal medya platformlarında dezenformasyon içeriklerinin önlenmesine yönelik erişim engeli geldi.

Twitter, Youtube ve Facebook İdlib'de yaşanan son olaylar doğrultusunda geçici olarak dezenformasyon önlenmesii amacıyla erişimin geçici olarak kapatıldığı bildirildi. Yalan haberlerin çoğalması nedeniyle internette yavaşlamalar oluyor. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone internetleri de yavaşladığı bildirildi.

Youtube neden çalışmıyor 2020? Youtube neden açılmıyor 2020? Neden giremiyorum?

NE ZAMAN DÜZELECEK?

İlerleyen saatlerde internet hızının normale dönmesi beklenirken Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan ile operatörlerden açıklama yapıldı.

Dünya çapında internet kesintilerini ve erişim sıkıntılarını takip eden Netblocks.org, Türkiye'deki kullanıcıların yaşadığı Twitter erişim sorununu doğruladı.

Youtube neden çalışmıyor 2020? Youtube neden açılmıyor 2020? Neden giremiyorum?

 

EMNİYETTEN AÇIKLAMA YAPILDI

Siber Suçlarla Mücadele Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre 'sosyal medyada provokatif paylaşımlar yapan hesaplara' yönelik inceleme başlatıldı.

91 sosyal medya hesabıyla ilgili işlem yapıldı

Şu ana kadar 91 sosyal medya hesabıyla ilgili işlem ve tespit yapıldı.

İnceleme ve tespit çalışmalarının devam ettiği açıklandı.

Youtube neden çalışmıyor 2020? Youtube neden açılmıyor 2020? Neden giremiyorum?

NE OLMUŞTU?

Suriye'nin İdlib kentindeki Türk askerlerine düzenlenen hava saldırısında 33 kahraman Mehmetçiğimiz şehit oldu. 

İdlib’deki gelişmelere ilişkin Türkiye’yi Hatay Valisi Rahmi Doğan bilgilendirdi. Hatay Valiliği’nden yapılan ilk açıklamada dokuz askerimizin hayatını kaybettiği belirtildi.

Hatay Valisi Rahmi Doğan, gece boyunca gazetecilerin karşısına geçti. Vali Doğan, ikinci açıklamasında şehit sayısının 22’ye yükseldiğini duyurdu, üçüncü açıklamasında ise 29’a çıktığını duyurdu.

Rahmi Doğan sabaha karşı 3.55 gibi yüreklerimizi dağlayan açıklamasıyla şehit sayımızın 33’e yükseldiğini, yaralı 32 Mehmetçiğin ise hayati tehlikesinin bulunmadığını belirtti.

Youtube neden çalışmıyor 2020? Youtube neden açılmıyor 2020? Neden giremiyorum?

Suriye ordusunun İdlib’in güneyine yönelik saldırıları, Türkiye’nin Astana görüşmeleri kapsamında kurduğu gözlem noktalarının kuşatma altında kalmasına yol açmıştı

Bunun üzerine harekete geçen Ankara yönetimi, bölgeye takviye güçler göndermeye başladı. Bölgede gözlem noktalarına giden Türk Silahlı Kuvvetleri konvoylarına saldırılar düzenlenmişti.

 

HABERE YORUM KAT