1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Akrep dizisi final mi yapacak 2021? Akrep final ne zaman 2021?

Akrep dizisi final mi yapacak 2021? Akrep final ne zaman 2021?

Star TV'de perşembe akşamları ekrana gelen Akrep dizisinin beklenilen tepkiyi alamadığı ve final yapacağı konuşuluyor. Akrep dizisi final mi yapacak 2021? Akrep final ne zaman 2021? Sorularının cevabını haberimizden bulabilirsiniz.

Akrep dizisi final mi yapacak 2021? Akrep final ne zaman 2021?

İlk olarak cuma günleri yayınlanan Akrep dizisinin yayın tarihinin değiştirilmesinin ardından final yapacağı iddialarıyla gündeme gelmeye başladı. Peki Akrep dizisi final mi yapacak 2021? Akrep final ne zaman 2021? İşte bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz...

AKREP DİZİSİ FİNAL Mİ YAPACAK 2021?

Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim, Müge Su Şahin, Esila Umut gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Akrep dizisi her ne kadar belirli bir izleyici topluluğuna kendisini takip ettirmeyi başarsa da gün değişikliği ile beraber izleyici kaybı yaşadı.

Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle büyük beklenti oluşturan Akrep reyitnglerde beklentilerin altında kaldı. Bu durum dizinin final kararı aldığı dedikoduları da ortaya çıkardı. Cuma akşamları izleyiciyle buluşan Akrep dizisinin günün değişmesi de final iddialarının düşünülmesine yol açtı.

Medyada yer alan bilgilere göre 26 bölümlük bir anlaşma söz konusu.

AKREP FİNAL NE ZAMAN 2021?

Star TV'de yayınlanan Akrep 26. bölümü ile 17 Haziran Perşembe günü final yaparak ekrana veda edecek.

Akrep dizisi final mi yapacak 2021? Akrep final ne zaman 2021?

AKREP KONUSU

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir! Kızı Berna’nın cesedi bulunmuştur! Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan’ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan’ın sahip olduklarının peşindedir!

Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan’ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terk ettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır! Ferda’yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem’in de Ferda’nın ve kızı Merve (Müge Su Şahin)’nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir! Emgen Ailesi’nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun),Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ve Ferda’nın savaşının ortasında kalacaktır. Bu savaş, Ferda’nın komşusu İpek (Esila Umut) ve Aras’ın (Yusuf Çim) hayatını da tamamen değiştirecek, gençlerin hepsini aşkın ve nefretin ortasında bir dünyanın gelgitleri arasına sürükleyecektir.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT