1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Benzemez Kimse Bize ne zaman başlıyor?

Benzemez Kimse Bize ne zaman başlıyor?

Star TV'de ekrana gelecek olan Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in yeni programı Benzemez Kimse Bize'nin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Biz de haberimizde Benzemez Kimse Bize ne zaman başlıyor? sorusunun yanıtına yer verdik...

Benzemez Kimse Bize ne zaman başlıyor?

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser tarafından hazırlanan yaza damgasını vuracak Benzemez Kimse Sana programının ne zaman başlayacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Benzemez Kimse Bize ne zaman başlıyor? İşte detaylar...

BENZEMEZ KİMSE BİZE NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in sunacağı, her hafta bir konuğun katılacağı Star’da canlı olarak ekrana gelecek olan ve yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği ‘Benzemez Kimse Bize programının başlayacağı tarih merakla araştırılıyor. 

Programın ilk bölüm konuğu; güçlü sesi ve eşsiz yorumuyla milyonların sevgilisi olan ünlü sanatçı ‘Yıldız Tilbe’ oluyor. Benzemez Kimse Bize’ 19 Eylül Pazar günü saat 20.00’de Star’da başlıyor.

Benzemez Kimse Bize ne zaman başlıyor?

BÜLENT ERSOY KİMDİR?

Bülent Ersoy, 9 Haziran 1952 tarihinde Malatya’da dünyaya geldi. Annesi Naciye Poyraz'dır. 1960 yılına kadar Malatya’da kaldı. Daha sonra ailesiyle birlikte İstanbul'a göç etti. Esas adı Bülent Erkoç’dur. Çok küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmeye başladı. Melahat Pars, Rıdvan Aytan gibi üstadlardan ve belediye konservatuarı hocalarından özel dersler aldı. İstanbul Belediye Konservatuarı'nı bitiren değerli sanatçı, aldığı akademik terbiye vasıtasıyla hem Tanrı vergisi sesini hem de müzikal tecrübelerini geliştirme fırsatı buldu.

İlk olarak 1970 yılında Üsküdar Fıstıkağacı’nda dönemin ilk aile gazinolarından birisi olan “Özlem” Aile Gazinosu'nda sahneye çıkarak sahne hayatına başladı. Fikret Torun’un Sunar Konser Bürosu olarak düzenlediği ses yarışmasına katılarak bu yarışmada birinciliği kazanmış ve 1000 lira para ödülü almıştır. Sonrkadar assolist olarak çalışmıştır.

Benzemez Kimse Bize ne zaman başlıyor?

MUSTAFA KESER KİMDİR?

Mustafa Keser, 1945 yılında Elazığ’ın Maden ilçesinde doğmuştur. Kendinden dokuz yaş küçük bir de kız kardeşi vardır. İlk ve orta öğrenimini Maden ilçesinde yaptı. Lise eğitimine Diyarbakır’da Ziya Gökalp Lisesinde başladı ve Sivas’ta 4 Eylül Lisesi'nden mezun oldu. Babası müzisyen olan Mustafa Keser, ortaokul ve lise yıllarında keman, ud, bağlama gibi enstrümanları iyi derecede çalmasını öğrendi. Liseden sonra tahsiline devam edemediği için kendine müziği meslek olarak seçti.

Bu nedenle 1965 yılında İstanbul'a gitti, çeşitli şarkıcılara eşlik etti, zaman zaman da kendi çalıp şarkı söyleyerek gazinolarda çalıştı. Daha sonra askerliğini yapmak için İstanbul’dan ayrılarak acemi birliğini Manisa ’da, usta birliğini ise İzmir Narlıdere'de bitirdi.

Benzemez Kimse Bize ne zaman başlıyor?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT