1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Bir Annenin Günahı final mi yaptı? Neden yok? Bir Annenin Günahı bitti mi?

Bir Annenin Günahı final mi yaptı? Neden yok? Bir Annenin Günahı bitti mi?

Bir Annenin Günahı final mi yaptı? Neden yok? Sezona iddialı bir giriş yapan ancak reytinglerde beklenen başarıyı sağlayamayan Bir Annenin Günahı dizisi bugün Kanal D yayın akışında yer almayınca dizinin sevenleri Bir Annenin Günahı final mi yaptı? Neden yok? Bir Annenin Günahı bitti mi? sorularını araştırmaya başladı.

Bir Annenin Günahı final mi yaptı? Neden yok? Bir Annenin Günahı bitti mi?

Bir Annenin Günahı final mi yaptı? Neden yok? Bir Annenin Günahı bitti mi? Baş rollerde Özge Özberk (Suna),Musa Uzunlar (Sadri Güngör),Mert Yazıcıoğlu (Yusuf),Emre Kınay (Çetin Alaz),Simay Barlas (Yağmur Güngör) gibi önemli isimlerin yer aldığı yeni dizi Bir Annenin Günahı reyting kurbanı olan diziler kervanına katıldı. Peki Bir Annenin Günahı final mi yaptı? Neden yok? Bir Annenin Günahı bitti mi?

q.webp

BİR ANNENİN GÜNAHI FİNAL Mİ YAPTI?

Bir Annenin Günahı dizisi final bölümü ekranlara gelmeden 5. bölüm ile izleyiciye ani bir karar ile veda etti.

BİR ANNENİN GÜNAHI NEDEN BİTTİ?

 Limon Film imzalı, yönetmeliğini Filiz Pakman'ın üstlendiği ve her hafta Cumartesi günü izleyicilerin karşısına çıkan Bir Annenin Günahı bu akşam yayın akışında yer almadı. Dizi reytinglerde beklenen geri dönüşe alamayınca 5. bölümün ardından yayından kaldırıldı.

Bir Annenin Günahı final mi yaptı? Neden yok? Bir Annenin Günahı bitti mi?

BİR ANNENİN GÜNAHI KONUSU

Suna, 40’lı yaşların başında, dünyalar güzeli bir kadındır. Göksu sahilinde zar zor işlettiği ufak bir balıkçı dükkanı vardır. Çocuklarıyla beraber Göksu yakınlarında, bahçe içinde bir gecekonduda yaşar. Dişinden tırnağından arttırarak bir yandan çocuklarını okutmuş bir yandan da başlarını sokabilecekleri bir evleri olsun diye ev kooperatifine girmiştir. Hayattaki en büyük dayanağı büyük oğlu Yusuf’tur.

Yusuf, yirmili yaşlarının başında, yakışıklı ve akıllı, oldukça da muzip bir çocuktur. Yusuf ailesini her şeyin üstünde tutan, derslerinde başarılı, kardeşleriyle ilgilenen, tüm fakirliğe rağmen halden anlayan, yaşına göre olgun, yani “gerçek hayatın” farkında olan biridir. Yalnız başına onlara hem analık hem babalık etmiş anasını her şeyden sakınır. Annesi onu okutmuş, üniversite son sınıfa kadar getirmiştir.

Suna’nın kafasında güzel günler yakındır. Ev bitince, Yusuf da mezun olup avukat çıkınca, her şey yoluna girecektir. Yıllardır soluksuz çalışan Suna, balıkçı dükkanını kapatıp, evde yalnızca çocukları için yemek pişirecektir. Hatta Yusuf hayırlısıyla bir gün evlenince, Suna da torunlarını sevecektir. Ama zavallı Suna, kurduğu bu güzel hayallere koşarken, kaderin ona takacağı çelmeden habersizdir…

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT