1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Çukur 102. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sultan Aliço'dan ne isteyecek?

Çukur 102. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sultan Aliço'dan ne isteyecek?

Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur 102. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelen Çukur'da heyecan bitmek bilmiyor. Efsun'un karşısına dikilerek silahını çeken Cumali'nin tetiği çekip çekmediği merak konusu oldu. İşte Çukur son bölümde yaşananlar ve Çukur 102. yeni bölüm fragmanı haberimizde!

Çukur 102. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sultan Aliço'dan ne isteyecek?

Çukur 102. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV'nin fenomen dizisi Çukur dün akşam yine nefes kesen bir bölüm ile ekranlara geldi. Çukur'da son bölüme damgasını vuran sahne ise Cumali'nin Efsun'un karşısına dikilerek silah çekmesi oldu. Peki Çukur'da son bölümde neler oldu? İşte Çukur 102. yeni bölüm fragmanı haberimizde! 

ÇUKUR 102. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı. Aliço'nun Sultan'ın yanına geldiği sahnede Sultan Hanım'ın perişan hali dikkat çekerken, Aliço'dan ne isteyeceği ise merak konusu oluyor.

 

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çağatay Erdenet'in geri dönüşü Yamaç'ın çözmesi gereken yeni sorunları da beraberinde getirdi. Diğer tarafta Fidan meselesinde Yamaç'ın yardım etmesi ve Çukur ile bir araya gelmesi Koçovalı kardeşler arasında geri dönülmez bir kavganın fitilini ateşledi. Her şeyi öğrenen Cumali soluğu Vartolu'nun yanında aldı. İki kardeş arasında ipler kopma noktasına gelirken, Cumali Salih'i Çukur'dan kovdu. Bu sırada Aliço'nun anlattığı hikayeyi dinleyen Sultan, Yamaç ve İdris hakkındaki gerçeği öğrendi.

5fa0876fc03c0d127c6f4de1.jpg

Çağatay, Yamaç'tan bir sevkiyatın başında durmasını isterken, Yamaç bu sevkiyatı engellemek için plan yaptı. Cumali'nin sevkiyatı engelleyeceğini düşünen Yamaç, Akın'ın yardımıyla Cumali'ye haber uçurdu. Yamaç'ın sevkiyatı olduğunu öğrenen Cumali, Çukurlu gençleri de arkasına alarak harekete geçti.

Yamaç'ı görünce bütün birikmiş öfkesini kardeşine saldırarak çıkarırken, tırları da içindeki mallarla birlikte patlattı. Yamaç'ın planıyla tüm mallar kül olurken, Çağatay'ın olacakları tahmin edip önceden sevkiyat mallarını başka bir tıra yüklediği ortaya çıktı. Hem mahallede olanlar hem de evde olanlarla yükü artan Cumali, Çukur'a destek olabilmek için kritik bir karar vererek tefeciden borç para aldı. Yaşadığı ağır olaylardan sonra soluğu yine Efsun'un yanında alan Yamaç ise bir bebeklerinin olacağını öğrenerek sevinç yaşadı. Cumali, İdris'in ölümüne sebep olanlardan birinin Efsun olduğunu öğrendi. Efsun'un karşısına dikilerek silahını çeken Cumali tetiği çekecek miydi?

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT