1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Kalp Yarası 11. bölüm full, tek parça izle | Kalp Yarası son bölüm izle

Kalp Yarası 11. bölüm full, tek parça izle | Kalp Yarası son bölüm izle

ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden olan Kalp Yarası yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Ferit'in kararının ne olacağını merak edip diziyi kaçırmadan izlemek isteyenler haberimizden Kalp Yarası 11. bölüm full, tek parça izle | Kalp Yarası son bölüm izle linklerine ulaşabilir.

Kalp Yarası 11. bölüm full, tek parça izle | Kalp Yarası son bölüm izle

Kalp Yarası yeni bölümüyle ATV izleyicisi karşısına çıkıyor. Ferit ve Ayşe evliliğin tadını çıkaracakken ortaya çıkan Baha her şeyi mahvediyor. Diziyi kaçırmadan internetten izlemek isteyenler için haberimizde Kalp Yarası 11. bölüm full, tek parça izle | Kalp Yarası son bölüm izle linklerine yer verdik. İyi seyirler...

KALP YARASI 11. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE | KALP YARASI SON BÖLÜM İZLE

Ferit ve Ayşe gerçekten karı koca olmanın keyfini yaşarken, Baha'nın ortaya çıkıp "Ayşe benim eski nişanlım" demesiyle her şey alt üst olur. Ayşe'nin kendisine yalan söylediğini anlamasıyla hayal kırıklığına uğrayan Ferit, bir karar aşamasındadır. Ayşe ise her şeyden habersiz, aşkın büyüsüne kapılmış haldedir. Ancak Ferit'in verdiği karar onun da hayatını alt üst edecektir.

Hande, Ayşe'den kurtulmuş olmanın sevincini yaşamaktadır. Ancak Baha tehlikesi henüz ortadan kalkmamıştır. Bu durumun farkında olan ve iyice köşeye sıkışan Hüseyin bir karar alır. Bu karar Ayşe ve Ferit'in hayatını tümüyle değiştirecektir. Adnan'ın yaşadığı sağlık problemi ise konakta ve şirketteki tüm dengeleri değiştirir. Geçmişin sırlarıyla birlikte Sancakzadelerin hiç bilmedikleri bir düşman kendini gösterir.

KALP YARASI 11. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE

 ATV KALP YARASI 11. BÖLÜM iZLE

Kalp Yarası 11. bölüm full, tek parça izle | Kalp Yarası son bölüm izleKalp Yarası 11. bölüm full, tek parça izle | Kalp Yarası son bölüm izle

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT