1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. İbo Show bugün, bu akşam var mı? İbo Show konukları kim 9 Ocak 2021 Cumartesi?

İbo Show bugün, bu akşam var mı? İbo Show konukları kim 9 Ocak 2021 Cumartesi?

İbo Show bugün bu akşam var mı? Cumartesi günlerinin fenomen programı İbo Show'un bu haftaki konukları merak konusu oldu. Geçtiğimiz hafta bir çok dizi ve programın ekranda olmamasının ardından izleyici İbo Show bugün bu akşam var mı? sorularını araştırmaya başladı. Detaylar haberimizde...

İbo Show bugün, bu akşam var mı? İbo Show konukları kim 9 Ocak 2021 Cumartesi?

Cumartesi günleri izleyenleri keyifli sohbeti ve müzik ziyafeti ile güzel bir akşam yaratan İbo Show'u izlemek isteyenler şimdiden program hakkında araştırmalarda bulunuyor. Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show'un geçtiğimiz hafta kendi gününde tekrar bölümünün yayınlanması üzerine izleyici tarafından İbo Show bugün, bu akşam var mı?  İbo Show konukları kim 9 Ocak 2021 Cumartesi? soruları merak konusu oldu. 

İBO SHOW BUGÜN BU AKŞAM VAR MI?

İbo Show, Star TV yayın akışına göre bu akşam (9 Ocak Cumartesi) yeni bölümü ile saat 20:00'de ekranlara gelecek.

İbo Show bugün bu akşam var mı? İbo Show konukları kim? 9 ocak 2021 Cumartesi

İBO SHOW'UN KONUKLARI KİM? 9 OCAK CUMARTESİ

Bu akşam İbo Show'da kahkaha tufanı kopacak. İbo Show’un bu haftaki konukları arasında Cem Yılmaz, Mazhar Alanson, Fuat Güner, Özkan Uğur ve Zafer Algöz bulunuyor.

CEM YILMAZ KİMDİR?

Sinema oyuncusu, yönetmen, karikatürist ve komedyen olan 47 yaşındaki Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973'te İstanbul'da Kocamustafapaşa’da doğdu. Aslen Sivaslıdır. 

Cem Yılmaz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki haberimizi okuyabilirsiniz.

MAZHAR ALONSON KİMDİR?

Şarkıcı, gitarist, söz yazarı ve oyuncu Mazhar Alanson, 13 Şubat 1950 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Tam adı Mahmut Mazhar Alanson’dur. Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Tiyatro Bölümü mezunu olan Mazhar Alanson’un babası Ferruh Alanson, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nda baş trompetçiydi, annesi Melek Alanson ise ilkokul öğretmeniydi. Teyzesi Neriman Esi Senfoni Orkestrasında ve birçok operada oynadı ve Türk operasının önemli isimlerinden biri oldu. Eniştesi Muammer Esi ise Devlet Tiyatroları’nda uzun dönem hizmet vermiş bir aktördür. 

Mazhar Alanson hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki haberimizi okuyabilirsiniz.

FUAT GÜNER KİMDİR?

Müzisyen, söz yazarı, besteci. Gerçek adı Aziz Fuat Güner'dir. Mazhar Fuat Özkan'ın Fuat'ı ve gitaristi, üçlünün solo albüm yapan ilk müzisyenidir. MFÖ'yle birlikte imza attıkları büyük başarılar dışında, Dağhan Baydur ve Erdal Kızılçay'la birlikte Beatles şarkılarını doğu enstrümanlarıyla çaldıkları "Beatles Alaturca" çalışmasında yer almış ve Liverpool, İngiltere'de düzenlenen Beatles Festivali'ne de katılıp büyük ilgi görmüştür. Bestelediği birçok önemli ve başarılı film müziği vardır. 

Fuat Güner hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki haberimizi okuyabilirsiniz.

ÖZKAN UĞUR KİMDİR?

Müzisyen, bas gitarist, şarkıcı, aktör, perküsyoncu. Mazhar Fuat Özkan’ın Özkan’ı, Türkiye’nin en iyi bas gitaristlerinden biri ve oldukça başarılı bir aktördür. Oyunculukla müziği birlikte sürdüren ünlü müzisyen, kendisiyle yapılan röportajlarda müziğin kendisi için her zaman öncelikli bir yerde durduğunu dile getirmiştir. 

Özkan Uğur hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki haberimizi okuyabilirsiniz.

ZAFER ALGÖZ KİMDİR?

Aslen Erzurumlu olan Zafer Algöz, 30 Ağustos 1961 tarihinde Kars’da doğdu.1975 yılında Bursa Devlet Tiyatrosu’nda açılan “Gençlik Kursları"nda tiyatro eğitimi aldı. 1980 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazanarak orada okudu ve 1985 yılında mezun olup, aynı yıl Bursa Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı. 1989 yılında İstanbul Devlet Tiyatroları'na tayin oldu. 

Zafer Algöz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki haberimizi okuyabilirsiniz.

 

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT