1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Kurban Kesmek

Rüyada Kurban Kesmek

Rüyada kurban kesmek çok güzel şeylere işaret eder. Rüyasında kurban kesen kişi tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerden kurtularak huzur ve ferahlık bulacak demektir.

Rüyada kurban kesmek aynı zamanda kişinin en çok yapmak istediği şeyleri gerçekleştirme mutluluğunu yaşayacağı şeklinde de tabiri edilir. Rüyada yaşlı ya da sağlıksız kurban kesmek hiç iyi değildir. Rüya sahibini vefat edeceği anlamına gelir. Rüyada kurban kestiğini gören kişi tüm nazarını da üstünden atar, tazelik ve esenlik hisseder. Kendini kuş gibi hisseder ve sanki üzerinde önceden bir ölü toprağı varmış da ondan kurtulmuşçasına hafifleyerek yeniden eski tez canlı haline kavuşur.

Rüyada Koyun Kesmek

Rüyada koyun kesmek iyi değildir, rüya sahibinin bir kadının iffetine, namusuna ya da ahlakına, aslı astarı olmayan sözler söylemesine delalet eder. Fakat eğer kişi kestiği koyunun etini yerse o halde rüyanın anlamı tamamen değişir, kişinin en büyük dileğinin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kurban Eti Görmek

Rüyada kurban eti görmek iyi şekilde yorumlanmaz, rüyada kurban eti gören kişi bir takım sıkıntı ve sorun yaşayacak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kurban Eti Dağıttığını Görmek

Rüyada kurban eti dağıtmak çok makbuldür. Rüya sahibinin yaşadığı her türlü zorluğu arkasında bırakacağına, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına işaret eder.

Rüyada Deve Kurban Etmek

Rüyasında deve kurban ettiğini gören kişi dini vecibelerini hiç ihmal etmeyen saati saatine, günün gününe yerine getiren kimsedir.

Rüyada Koç Kurban Etmek

Rüyada koç kurban etmek kişinin uğrayacağı maddi zarara delalet eder. Rüya sahibi bazı kimseler tarafından, hiç hakları olmadıkları halde para talep etmeleri nedeni ile büyük bir ödeme yapmak durumuyla karşı karşıya kalacak demektir.

Rüyada Kurban Kesmek Ve Yemek

İş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olarak hayal edilen her şeye çok kısa süre içinde ulaşılacağı, kazançlı ve bereketli bir çalışma hayatına sahip olunacağı, sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde aşılacağı, uzak bir yerden hayırlı bir haber alınacağı, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle dünyaevine girileceği ve yeni bir haneye sahip olup mutlu bir evlilik yapılacağı anlamına gelir. Rüyada kurban kesmek ve bölüşmek, zenginlik, mal ve mülkün sevilen kişilerle bölüşülmesi şeklinde yorulur. Rüyada kurban kesmek ve pişirmek, zor durumda bulunan bir kişinin vereceği kararların ardından daha iyi bir mevkiye gelmek için uğraşacağına ve güzel bir iş yerine sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Kurban Kesmek Dağıtmak

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri istediği bir şeyin gerçekleşmesi sayesinde kendisini iyi hissettirecek bir proje için adım atacağına, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, zorlukları teker teker aşacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, yeni bir haneye sahip olunacağına ve yapılan işlerde maddi açıdan iyi bir noktaya erişileceğine delalettir. Rüyada kurban kesmek ve derisini yüzmek, bol kazanç getirecek bir işe girmek için iş konusunda çok tecrübeli birinden akıl alınacağına, bu sayede doğru bir karar verileceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine ve rahata erileceğine alamettir.

Rüyada Adak Kurbanı Kesildiğini Görmek

Zor zamanlar geçiren bir kişinin kendisini kurtarmak için bir yola gireceğine, zor da olsa bazı kararlar vereceğine, aile bireylerinden birinin vereceği destekle maddi durumun kısmen düzeleceğine, işlerin yoluna gireceğine ve canını sıkan dedikoduların üstesinden geleceğine işarettir. Rüyada adak kurbanı kesildiğini duymak, yapılan hataların yakın zaman içinde telafi edileceğine, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve zararlı alışkanlıkları olan bir tanıdığın bunlardan kurtulması için kendisine yardımcı olunacağına tabir edilir.

Rüyada Başkasının Kurbanını Kesmek

Eş, dost ve akrabalardan birinin yapacağı işte kendisine yardımcı olunacağına, sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine ve aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine yorumlanır. Rüyada kardeşinin kurbanını kesmek, akrabalardan birinin sıkıntıya düştüğü bir dönemde kendisine maddi ve manevi olarak destek verileceğine, bu destek sayesinde hayırlı bir mevkiye geleceğine, rüya sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına yorulur.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.