Rüyada Bavul Hazırlamak, Görmek, Kaybetmek Tabirleri

Rüyada bavul hazırlamak, beklenmedik gelişmeler karşısında kişinin hazırlıklı olması, kişisel çıkarlarına uygun yeni fırsatları kaçırmadan değerlendirmesi gerektiğine ve şanslı bir dönemde olduğuna işarettir.

Yolculuk anlamına da gelen rüya boşanmış kimseler için yeni bir evliliğin kapıda olduğuna, uzun sürecek, sağlam dostluklar kurulacağına da delalettir. Bavul hazırlayıp evden çıkan kişi, gün içinde yoldan gelen bir tanıdığı ile görüşür. Bavulunu hazırlayıp yeniden boşaltan kimse ise, çok istediği bir hayalden vazgeçerek, bambaşka bir düşün peşine düşer. İş konusunda verilecek ani bir kararla veya istifayla da açıklanan rüya, maddi anlamda da farklı kazanç yöntemleri deneneceğine ve birikim yapılacağına alamettir.

RÜYADA BAVUL BOŞALTMAK

Bir hayalin sonuna gelindiğini, başvurulacak başka yolun kalmadığını, her türlü çabanın gösterilmesine rağmen mevcut sıkıntıların düzelmediğini ve kişinin havlu atmak zorunda kalacağını bildirir. Ciddi bir rekabet yaşanan işyerlerinde çalışan kimseler için gözden düşüleceğine ve kendisinin hak ettiği bir terfiyi başkasının alması sonucu derin bir hayal kırıklığı yaşanacağını tabir eder. Bavulunu boşalttığını gören kişi evli ise, eşi ile arasında kısa süreli bir ayrılık gündeme gelebilir.

RÜYADA BAVUL ALMAK

Rüya sahibinin geleceğine yönelik kararlarını tamamen kendisinin verdiğini, karşısına çıkacak fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek başarı dolu bir hayata atılacağını müjdeler. Bavul alan kişinin her alanda sorumlulukları artar ve evli ise çok sayıda çocuk sahibi olur. Hareketli ve enerjik bir yaşam tarzını da simgeleyen rüya, iş hayatında inişli çıkışlı bir grafiğe sahip olunacağını, bu nedenle de kişini aşırı stres yükleneceğini bildirir.

RÜYADA BAVUL HAZIRLAMANIN PSİKOLOJİK TABİRİ

Genellikle sorunlardan kaçan, sorumluluk almak istemeyen ve bu yüzden aşırı benci tutumlar içinde bulunan kimseleri sembolize eder. Egosu yüksek bir kişiliğe, herkesi, her fırsatı kendi çıkarları doğrultusunda kullanmak isteyen kimseleri de simgeleyen rüya, hayata karşı gerçekçi yaklaşılmadığının, sürekli boş hayallerle meşgul olunduğunun da altını çizer.

Rüyada Bavul Görmek

Rüyada bavul görmek yol ve yolculuk ile tabir edilir. Bavulun içinde bir şeyler olması, ağzına kadar tıka basa dolu olduğu için bir hayli ağır olması kişinin taşımakta zorlanacağı sorumluluklar alması ve aynı zamanda olumsuz şeyler yaşaması anlamına gelir

Bavulun hafif olması ya da içinde bir şey olmaması rüya sahibinin bir yola gitmeye heveslenmesi ama hevesinin kursağında kalması şeklinde tabir edilir. Bir kişi rüyasında bavul boşalttığını ve eşyalarını katlayıp dolaba kaldırdığını görürse gittiği yerde bir zaman konuk olacak demektir. Rüyada bavulun içine kıyafetlerini dizmek kişinin sürekli bir evden diğer bir eve taşındığı anlamına gelir. Rüyasında bavul hazırladığını gören kişi gurbete gidecek demektir.

Rüyada Bavul Satın Almak

Bir kişi rüyasında bavul satın aldığını görürse kısmetiyle karşılaşır ve onunla dünya evine girer. Evliliği de mutlu ve huzurlu olur.

Rüyada Bavul Açmak

Rüyada bavul açmak, boş ve gereksiz konuşan, işi gücü olmadığı için bütün gün onu bunu çekiştiren ve insanların arkasından gıybet eden kişilere delalet eder.

Rüyada Bavul Taşımak

Rüyada bavul taşımak kişinin gideceği yerden uzunca bir zaman gelmeyeceği, orada belki aylarca belki yıllarca kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Bavul Kaybetmek

Rüyasında bavulunu kaybettiğini gören kişi niyetlendiği yolculuğa çıkamayacaktır. Yani kişinin planlarının istediği gibi gitmeyeceği ve suya düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek kişinin hayatının iyi yönde gittiğine işaret eder. Yırtık bir çanta görmek rüya sahibinin hesap kitap yapmadan para koyacağı bir işten maddi zararla çıkmasına delalet eder.

Rüyada Deri Çanta Almak

Rüyada deri çanta almak uzun zamandır süren tatsızlıkların tatlıya bağlanması ve insanlar arasında yaşanacak olan barış, mutluluk ve huzur anlamına gelir.

Rüyada Bavul Kaybetmek

Rüyada bavul kaybetmek, psikolojik olarak çatışma içine girileceğine ve mantıksal kararlar almak yerine duygusal davranılacağına, bu nedenle iş hayatında ciddi sıkıntılarla karşılaşılacağına delalet eder.

Bavul kaybettiğini gören kimse yapacağı yanlışlar neticesinde çevresine karşı güvenilmez bir imaj çizer ve kişilerin saygısını yitirir. Özgüven eksikliğini ve bu yüzden gerekli adımları atmakta geç kalındığına da işaret eden rüya, kişi için çeşitli zorlukların habercisidir. Aile içinde yaşanacak kavgalara da alamet eden rüya, ebeveynler ile ters düşüleceği ve para konularında yanlış tutumlar içine girileceğine de alamettir.

4fb53f4ccd6eb5b2f15c5b07e795c476.jpeg

Rüyada Bavul Bulmak

Her açıdan şanslı bir dönemde olunduğuna ve hayallerin gerçekleştirilmesi için uygun zeminlere erişildiğine, fırsatların doğru değerlendirilmesi halinde her türlü durumun kişinin lehine sonuçlanacağını bildirir. Bavul bulmak bekar kimseler için sağduyu sahibi ve olaylara geniş bir perspektiften bakan karşı cins ile tanışmayı, hem duygusal, hem de mantıksal açıdan uyumlu bir birlikteliğe yelken açılacağını da işaret eder. Çocuk sahibi olamayanlar için yeni bir şans anlamına da gelir.

Rüyada Bavul Çaldırmak

Rüya sahibinin çevresinde olan bitene karşı uyanık olmadığını ve bu yüzden sürekli olarak kötü niyetli kimseler tarafından istismar edildiğine işaret eder. Uyarıcı özelliği de bulunan rüya, kişiye özellikle iş yaşamında kendisine çelme takmak isteyen kişilere karşı önlem alması gerektiğini de bildirir. Bavul çaldıran kimsenin emekleri ziyan olur ve kazancı düşer. Plansız ve disiplinsiz bir hayat sürdürüldüğüne, bu nedenle de isteklerin gerçekleşmesinin zaman alacağına da alamet eder.

Rüyada Bavul Kaybetmenin Psikolojik Tabiri

Geçmişte yapılan hataların kişinin bugününü etkilediğini, sahip olunan önyargılar nedeni ile olaylara doğru bakış açısından bakılamadığını sembolize eder. Bavul kaybeden kişi yaşadığı tüm kötü olayları şanssız oluşuna bağlar ancak, saplantıları ve at gözlüğü ile bakmaya devam ettiği için sorunlarını çözemediğini bir türlü anlayamaz.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
Son Haberler
Hindistan'da yolcu otobüsü uçuruma yuvarlandı 32 ölü!
Hindistan'da yolcu otobüsü uçuruma yuvarlandı 32 ölü!
Canlı yayın | Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşuyor
Canlı yayın | Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşuyor
Yozgat'ta doğalgaz patlaması! Ev yerle bir oldu: 4 kişi enkazdan kurtarıldı
Yozgat'ta doğalgaz patlaması! Ev yerle bir oldu: 4 kişi enkazdan kurtarıldı
Hastane çalışanlarında çirkin hareketler! Yaşlı kadına işkence yaptılar yetmedi bir de kayda aldılar!
Hastane çalışanlarında çirkin hareketler! Yaşlı kadına işkence yaptılar yetmedi bir de kayda aldılar!
Çok Okunanlar
Bugün kimin maçı var 5 Ekim 2022 Çarşamba ?  Süper Lig'de hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte günün maç programı
Bugün kimin maçı var 5 Ekim 2022 Çarşamba ? Süper Lig'de hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte günün maç programı
Son dakika | AFAD ve Kandilli Rasathanesi duyurdu! Malatya Pütürge'de 3.5 büyüklüğünde deprem
Son dakika | AFAD ve Kandilli Rasathanesi duyurdu! Malatya Pütürge'de 3.5 büyüklüğünde deprem
Marmara Deniz'i beşik gibi sallanıyor! Kandilli Rasathanesi duyurdu! Tekirdağ Yeniköy açıklarında deprem
Marmara Deniz'i beşik gibi sallanıyor! Kandilli Rasathanesi duyurdu! Tekirdağ Yeniköy açıklarında deprem
Komşu İran'da şiddetli deprem! Van ve Hakkari'de de hissedildi: 200'den fazla yaralı var
Komşu İran'da şiddetli deprem! Van ve Hakkari'de de hissedildi: 200'den fazla yaralı var
Yorumlananlar
Son dakika! HDP Milletvekili Semra Güzel'in 15 yıla kadar hapsi isteniyor!
Son dakika! HDP Milletvekili Semra Güzel'in 15 yıla kadar hapsi isteniyor!