Rüyada Bikini Görmek, Bikini Giymek Tabirleri

 Rüyada bikini görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri içinde olduğu sosyal çevreden kısa bir süreliğine kopacağına, başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına delalet eder.

 Rüyada bikini görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri içinde olduğu sosyal çevreden kısa bir süreliğine kopacağına, başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına, hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde hergün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına delalet eder.

RÜYADA BİKİNİ GİYMEK

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında karşısına çıkan bazı sorunlardan ya da bazı sıkıntılardan ötürü çok büyük problemler yaşadığına, bu problemlere olan kızgınlığını kelimelere döktüğü bir anda bazı kişilerin tepkisini çekeceğine, bu yüzden çok zor ve sıkıntı verici durumlara düşeceğine ve çok üzüleceğine alamet eder

RÜYADA BİKİNİ GİYDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada bikini giymek ile aynı anlama gelmektedir. Hayatı içinde yaşadığı bazı sorunlar karşısında ister istemez ağzından çıkan çeşitli sözler yüzünden çok kötü olaylar yaşayan rüya sahibinin, bu sebepten ötürü başının uzunca bir süre ağrıyacağına ve çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalacağına tabir edilir.

a9a1b42a-3c21-4fc1-a189-162ffea956d8-m.jpg

RÜYADA BİKİNİ MAYO GÖRMEK

İş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı dönemler geçiren rüya sahibinin, çok uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına ve çok istediği bir yerde bir ev sahibi olacağına rivayet eder.

RÜYADA BİKİNİ BÖLGESİNDE KIL GÖRMEK

İş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, bu sayede mal mülk sahibi olacağına işaret eder.

RÜYADA BİKİNİ BÖLGESİNİ TEMİZLEMEK

Uzun zamandan beri büyük sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin, yakın bir zamanda elindeki malları kullanarak sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

victorias-secret-2016-yaz-plaj-modasi-bikini-modelleri-mns-mkl-mnk.jpg

Rüyada Bikini Giymek

Rüyada bikini giymek, sonuçlar hakkında çok fazla düşünmemek ve eldeki imkanları anında tüketmek manasına gelir.

Bu rüyayı gören kişiler ellerinde para tutamazlar ve sürekli savurgan bir hayat yaşadıkları için bir türlü borçları bitmez. Ailesi tarafından fazla destek gördüğü için kendisine çeki düzen vermeyen kişilerin bir gün bu sorumsuz hayatın gerçekleriyle yüzleşmek zorunda kalacaklarını, ailelerinin de kenara çekilmesiyle beraber yaşamlarına mücadele ederek devam etmek zorunda kalacaklarına alamettir. Toyluk ve tecrübesizce davranmak manasına gelen rüya bekar kişiler için birden fazla flört sahibi olmanın, karşıdaki kişilerin duygularını önemsememenin ifadesidir. Beraberliklerde ciddi düşünmemek, sadece bugünü değerlendirmek ve gününü yaşarken de bencilce davranarak başka kimselerin gözyaşlarına neden olmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Bikini Almak

Renkli bir bikini almak kişi hakkında birden çok insanın gıybet yaptığına ve özellikle çevresindeki bayanların rüya sahibi hakkında sürekli yalan iddialarda bulunduklarını, kişinin güzelliğini çekemedikleri gibi, kısmetli oluşuna da nazar ettiklerini ifade eder. Siyah bikini aldığını gören bekar bayanlar duygusal ilişki içinde oldukları kimseden kötü haberler alırlar. Beyaz bikini kişinin eşi tarafından aşırı şekilde kıskanılacağını ve bu yüzden sık sık aralarında kavgaların yaşanacağını bildirir. Sarı bikini ise, kişinin kendisinden yaşça çok büyük biriyle aşk yaşayacağını ve bu durumu herkesten saklayacağını bildirir.

Rüyada Bikini Dikmek

Kendisine bikini diken kişiler kimsenin lafını dinlemeyen, burnunun dikine giden kişilerdir ve inatçılıkları yüzünden başlarına sürekli olumsuz olaylar gelir. Kısmetlerini beğenmeyen ve başkalarının hayatını aşağılayan rüya sahibinin başına eleştirdiği gibi olayların geleceğini, beğenmediği insanlar gibi birine vurulacağını ve büyük konuşmanın faturasını çok ağır bir şekilde ödeyeceğini delalet eder.

Rüyada Bikini Giymenin Yorumu

Karşı cinsi etkilemek konusunda ciddi sıkıntıları olan ve kendisine güvenmese de, özgüveni yüksek biriymiş gibi görünmeye çalışan kişileri sembolize eder. Zaman zaman kendi cinsine duyulan arzunun da ifadesi olarak ele alınabilir.

0
1
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
Son Haberler
Çok Okunanlar
Yorumlananlar