1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Küpe Görmek

Rüyada Küpe Görmek

Rüyada küpe görmek kısmet anlamına gelir. Kişinin daha önce hiç kimsenin denemediği ve yapmadığı bir işi yaparak büyük bir gelir elde edeceğine işaret eder.

Rüyada küpe gören kişinin hayırlı bir kısmeti çıkacak ve mutlu olacağı bir gönül ilişkisi olacak demektir. Rüyada bir erkeğin eşinin küpe taktığını görmesi, işlerinin açılacağına ve kazancının artacağına delalet eder.

Rüyada kişinin kendisinin küpe takmış olduğunu görmesi dine olan bağlılığa, gönül ferahlığına ve rahatlığına, esenliğe işaret eder. Bebek bekleyen bir anne adayının rüyasında küpe taktığını görmesi erkek bir bebek dünyaya getireceği anlamına gelir. Rüyada küçük bir erkek çocuğunun kulağında küpe olduğunu görmek değerli eşyalara, reşit olmuş bir kızın kulağında küpe görmek izdivaca, ergenlik çağındaki bir erkek çocuğun kulağında küpe olması düşünmeden, muhakeme edilmeden yapılacak bir iş sonunda mahcup olmaya işaret eder.

Rüyada Küpe Takmak

Kişinin rüyasında küpe taktığını görmesi iş hayatındaki olumlu gelişmelere ve kazandığı paranın artmasına işaret eder. Rüyada küpe takmış olmak yeni iş fırsatları yakalamak anlamına da gelmektedir.

Rüyada Altın Küpe Görmek

Rüyada altın küpe görmek çok hayırlıdır. Rüyada kulağında altın bir küpe olduğunu gören kişinin çocuğu ileride bir din adamı olacak demektir.

Rüyada Gümüş Küpe Görmek

Rüyada gümüş küpe görmek de evladın mesleğine delalet eder. Rüyasında gümüş küpe gören kişinin çocuğu içinde dinin ağırlıklı olduğu bir görevi ifşa edecek demektir. Eğer küpe sade ve düz bir küpeyse rüya sahibinin çocuğu bir sanatçı olacak demektir.

Rüyada Çok Sayıda Küpe Görmek

Rüyada çok sayıda küpe görmek alim birine işaret ederken aynı zamanda kişinin saygınlık, nüfus ve hürmet kazanmasına ve başarıları ile herkes tarafından alkışlanması anlamına gelir.

Rüyada Bakır Küpe Görmek

Yüz güldürmeyen haberlere, malın, mülkün değersiz olmasına yorumlanır. Maddi konularda yanlış kararlar alarak eldeki birikimi harcayan rüya sahibinin bir anda dara düşeceğine, evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine yorumlanır. Günaha olan yatkınlığın, nefse hakim olamamanın da işareti olan rüya, kişinin ailevi değerlerine de dikkat etmediğini, aşırı bencil davrandığını, çıkarları uğruna hayatını, geleceğini zora soktuğunu da ifade eder.

Rüyada Pırlanta Küpe Görmek

Zengin bir eşle evlenmeye, yardımcılara sahip olmaya ve özellikle aşk hayatında el üstünde tutulmaya yorumlanan rüya, kişinin hem değerli bir aileye mensup olduğunu, hem de iyi eğitimli, görgülü ve dış görünüşü ile de dikkat çektiğini işaret eder. Pırlanta küpe, güzel sözler duymaya, ticarette istenilen başarıyı, saygınlığı ve itibarı kolay şekilde kazanmaya, zirvede olmaya yorumlanır. Bekar bir bayan için olgun yaşta bir erkekle dünya evine gireceğine delalettir.

Rüyada Elmas Küpe Görmek

Çocuk sahibi olmaya yorumlanan rüya, olgunluğa geçiş yapıldığını, fırtınalı günlerin geride kaldığını bildirir. Rüya sahibinin hayat boyu rahat yaşayacağını, evliliğinde sorun olmadığı gibi, eşiyle arasında her zaman romantizm olacağını, yapılan işte yüceltilen biri olacağını bildirir. Mali açıdan zenginliğin, lüks bir hayatın da tabiridir. Ziynet eşyalarının fazlalığına ve konforlu bir hayata işarettir.

Rüyada Zümrüt Küpe Görmek

Soylu bir aileden gelen biriyle tanışarak aşık olmaya ve kısa sürede herkesin dilinden düşürmeyeceği türde büyük bir düğün yaparak evlenmek manasında olan rüya, oyunculuk, ses sanatçılığı veya ressam olunacağını, güzel sanatlar alanında büyük başarılar elde edileceğini, mesleki kariyerin en yüksek noktasına kadar çıkılıp, şanını, şöhretini katlayacak olan rüya sahibinin maddi açıdan da ömür boyu yetecek bir birikime sahip olacağını ifade eder.

Rüyada Yakut Küpe Görmek

Güzel konuşan, herkesin beğenisini gören bir eşe sahip olmak demektir. Rüya sahibinin girdiği her ortamda kıskançlıklarla karşılaşacağına, hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine yorumlanır.

Rüyada Küpe Çaldırmak

Altın küpe çaldırmak gıybetten kurtulmaya, nazardan korunmaya ve sıkıntıyı başından savmaya yorumlanır. Gümüş küpe çaldıran kişilerin eşleri huysuz ve kötü konuşan, her an karşısındakini azarlayan, halden anlamayan kimseler olur. Tartışmaların da işaretidir. Taşlı küpe çaldırmak kişinin ailesinin her türlü uyarısına rağmen bildiğini okumak konusunda ısrarcı bir tutuma girmesinin pahalıya mal olacağına, para kaybedeceği gibi, pişman olacağı yollara girerek manevi anlamda da yalnız hissedeceğini işaret eder. Eski küpe çaldırmak dostlarla aranın bozulmasına, yeni alınmış bir küpe çaldırmak ise tanışılacak insanların ikiyüzlü tavırlarıyla karşılaşmak, güvensizlik yaşamak manasındadır.

HABERE YORUM KAT