1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Küpe Kaybetmek tabiri

Rüyada Küpe Kaybetmek tabiri

Altın küpe kaybetmek kısa bir süreliğine de olsa prensiplerinden taviz vermek, başkalarının sözlerine fazla değer vererek kendi kararlarının doğruluğundan şüphe etmek demektir.

Sahafa gidip altın küpe bozdurduğunu gören kişiler çevrelerinde gıybet yapan insanlarla kavga eder ve yollarını ayırırlar. Haneye kötülük getiren, laf taşıyan ve huzur kaçıran insanları kendinden uzaklaştırmak anlamına gelir.

 

 

Rüyada Küpe Hediye Almak / İtibar görülecek bir işe girileceğine, deniz aşırı işler yapılacağına, mesleki anlamda bir anda büyüyecek olan rüya sahibinin ulaşılması zor bir güce sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Küpe Hediye Etmek

Sevdiği insanla hayatını birleştirme kararı almaya ve erken yaşta çocuk sahibi olmaya, yuva kurup sorumluluklarını artırmaya tabirdir.

Rüyada Kulağına Birden Çok Küpe Takmak

Mirasla ilgili konuların gündeme geleceğini ve kişinin hem anne, hem de baba tarafından kalan miras sayesinde hayatındaki değişiklikler yüzünden mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Küpe Görmenin   Yorumu

Her söylenileni kafasına takan ve detaylarda boğulan kişilerin temsili olan rüya, analitik zekanın da işaretidir. Herhangi bir adım atmadan önce başkalarının fikirlerini almayı önemseyen insanların, aile büyüklerine karşı sürekli olarak kendisini sorumlu hissettiğini de ifade eder.

HABERE YORUM KAT