1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada kurtla birlikte yatmak

Rüyada kurtla birlikte yatmak

Rüyada bir kimse aynı yatak içerisinde bir kurtla birlikte yaptığını görürse bu rüya onun için pek hayırlı sonuçlanmaz

Rüyada yatılan kurt kişinin eşi yada sevdiği kadının başkaları tarafından başına kötü işler getirileceğine delalettir. Aynı zamanda eşinin ve sevdiği kadının başkalarıyla zina yapabileceği ve bu zina yaptıkları kişilerin makam sahibi kişiler olabileceği ifade edilmektedir.

Evde kurt görmek

Bir kişi rüyasında kendi yaşamış olduğu eve hırsız girdiğini görürse bu rüya onun için pek hayra yorumlanmaz. Evde görülen kurt bir düşmana işarettir. Bu düşman kendisine zarar verebileceği gibi evine de zarar verebilmektedir. Bu açıdan dikkatli olunması gerekir. Bazı rüya yorumcuları eve girildiği görülen rüyanın bir hırsıza işaret olduğunu ve evimize girebilecek eşyalarımızı çalarak bizleri zarara uğratabilecek bir hırsızın varlığına delalettir.

Kurt sütü

Rüyada bir kişinin görmüş olduğu kurt sütü her zaman için hayırlı bir haberi müjdeler. Bu açıdan rüyada görülen kurt sütü hayırlı bir şekilde yorumlanır. Kurt sütü helal yoldan kazanılacak bir mala işaret eder. Zenginliği çağrıştırır. Kişilerin hayatlarında alacağı sevinçli bir haber olduğunu müjdeler.

Genel olarak rüyada görülen kurt rüyanın içeriğine göre çeşitli anlamlar yüklenerek ifade edilebilir. Bu durumda kurt bazen bir dosta bazen bir düşmana bazen de yaşayacağımız büyük bir kayba işarettir. Genel olarak bir düşmanın varlığına, bize gelebilecek olan bir zarara, evimize girecek olan bir hırsıza, helal yollardan kazanılacak mala, zenginliğe, kişilerin işlerinde sağlayacakları yüksek performans ve başarıya, etrafına karşı kazanılacak bir makama, sevdiği insanların zarar görmesine, günaha girmeye, dinden çıkmaya ve güce işarettir. Bu açıdan rüyaların içeriğini iyi bir şekilde analiz etmek gerekir.

Rüyada Yaralı Kurt Görmek

Cesaretin kırılmasına neden olacak bir olay yaşayan rüya sahibinin iş konusundaki atılımlarını bir müddet erteleyeceğine, özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına yorumlanır. Yaralı kurt, şartlar ne olursa olsun kişinin kendisini güçlü göstermek ve itibarını korumak için çaba sarf edeceğine alamettir.

Rüyada Ölmüş Kurt Görmek

Düşmanlarının saldırısına uğrayan ve can evinden vurulan kişinin bir müddet kendine gelemeyeceğine, eski gücünü ve itibarını yeniden kazanmak için zamana ihtiyacı olacağını, bu dönemde inandığı ve sevdiği insanlardan da destek göremediği için kendisini çok daha yalnız ve mutsuz hissedeceğini bildirir.

Rüyada Kurt Sürüsü Görmek

Kurt sürüsü kişinin güçlü ve saygın bir aileye mensup olduğunu, babasının işlerinin başına geçerek aile mesleğini çok daha iyi bir duruma getireceğini ifade eder. Kurt sürüsü gören kimseler korkusuz, güçlü ve cesur olduğundan düşmanlarına da fırsat vermezler. Yapılan işte bir numara olmaya, herkes tarafından saygı görmeye alamettir.

Rüyada Dişi Kurt Görmek

Erkekler için çok hayırlı ve güçlü bir bayanla evlenerek hayatları boyunca destek görmelerine yorulur. Aşk hayatında şanslı olmaya, kısmetlerin helal süt emmiş kişiler olmasına, muradına eren kişinin hayatında hiçbir zaman sevdiklerinden kötülük görmeyeceğini delalet eder.

Rüyada Erkek Kurt Görmek

Ailesini çekip çeviren rüya sahibinin her sorumluluğu en güzel şekilde yerine getirmesinin çevresi tarafından takdirle izleneceğini, başarılarından dolayı ödüllendirileceğini, her şartta ayakta durmayı başararak, iyi ile kötünün ayrımını çok net şekilde yapacağını tabir eder.

HABERE YORUM KAT