1. HABERLER
  2. ÇALIŞMA HAYATI
  3. Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi maaşı ne kadar diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içerikte Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi iş tanımı, aylık ortalama maaşları ve iş ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

"2022 Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi maaşı ne kadar, kaç para?" diye bir araştırma içerisindeyseniz, Bölge Gündem Haber editör ekibi bu soruların yanıtını piyasada araştırdı. Sizde Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi pozisyonunda çalışıyorsanız veya bu meslekte kariyer planlıyorsanız bu içerikle ile birlikte; Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi nasıl olunur, iş imkanları nedir, bu mesleğine sahip olabilmek için ne mezunu ve hangi belgelerin gerektiğini bu makalemizden kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İçeriğimize başlamadan önce her firmanın ödeme politikası ve maaş politikası farklılık gösterdiğini belirtelim. Maaş belirlemede en önemli kriter personelin niteliği ve tecrübesidir. Bu çerçevede makaledeki fiyatlar sektör de yer alan Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi olarak çalışan bireylerin aldıkları maaş göz önünde bulundurularak hesaplanmıştır.

Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi Maaşı Ne Kadar? 2022 Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi Maaşları

Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi maaşı ortalama olarak aylık 14250_TL'dir. En düşük Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi maaşı 8500_TL, En yüksek ise 20000_TL'dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız. İŞKUR Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi iş ilanlarına bakabilir, buradan kariyer planlamanızı yapabilirsiniz.

Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi İş İlanları İçin Tıklayın

nekadar.jpg

Meslek Bilgileri

Meslek Kodu :

2144.12

Meslek Adı :

Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi

Grup Bilgileri

Meslek Ana Grubu :

Profesyonel Meslek Mensupları

Meslek Alt Ana Grubu :

Bilim Ve Mühendislik Alanlarındaki Profesyonel Meslek Mensupları

Meslek Grubu :

Mühendislik İle İlgili Profesyonel Meslek Mensupları (Elektroteknoloji Mühendisleri Hariç)

Meslek Birim Grubu :

Makine Mühendisleri

Gereken Minimum Eğitim Düzeyi :

Lisans

Meslek Detay Bilgileri
 
Meslek Tanımı :

Deniz taşıtları için gerekli olan deniz ve kıyı yapılarının tasarımını yapan ve ekonomik bir şekilde üretimini sağlayan kişidir.

Görev ve İşlem Basamakları :

Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi ; işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:
a)    Gemi, duba, fener, platform, liman gibi açık deniz ve kıyı yapılarının tasarımını yapmak, 
b)    Denizlerdeki doğal zenginlikleri değerlendirmek amacıyla yeni teknikler geliştirmek ve bu amaca uygun yapıların inşa edilmesi faaliyetlerinde bulunmak, 
c)    Gerektiğinde, deniz dibi boru döşeme faaliyetlerini yürütmek, 
d)    Deniz kirliliğinin önlenmesi konusunda projeler geliştirmek ve gerekli önlemlerin alınması yönünde çalışmalar yapmak, 
e)    vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

 

YORUM KAT: Yukarıdaki Gemi Ve Deniz Yapıları Mühendisi maaşlarına ek sizlerde aldığınız maaşları yorum bölümünde bizlere iletebilirsiniz. Sizlerin iletmiş olduğu bilgilerle haberimiz yeniden düzenlenebilecektir. Ayrıca yaptığınız yorumlar diğer okuyucularımızda bu bilgiden istifade edeceklerdir. Yorum bölümümüzden yorum yapmayı unutmayın.

maaşı ne kadar 2022

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT