Poliüretan Makinesi Operatörü Maaşı Ne Kadar? 2023 İş İlanları ve Maaşları

Poliüretan Makinesi Operatörü maaşı ne kadar sorusuna yanıt mı arıyorsun? Bu içerikte Poliüretan Makinesi Operatörü iş tanımı, aylık ortalama maaşları, Poliüretan Makinesi Operatörü iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Poliüretan Makinesi Operatörü Maaşı Ne Kadar? 2023 İş İlanları ve Maaşları

Poliüretan Makinesi Operatörü görev tanımı nedir, Poliüretan Makinesi Operatörü ne iş yapar, Poliüretan Makinesi Operatörü olmak için hangi bölümü okumak gerekir? Poliüretan Makinesi Operatörü mesleğine sahip olabilmek için hangi belgelerin gerektir tüm bu bilgileri makalemizde sizler için bir araya topladık.

Poliüretan Makinesi Operatörü Tanımı;

Sıvı veya plastik kıvamdaki poliüretan esaslı malzemeyi uygun miktarlar da oranlayarak yüksek basınçla uygulama yüzeyine püskürtme işlemini yapan kişidir.

Poliüretan Makinesi Operatörü Maaşı Ne Kadar? 2023 Poliüretan Makinesi Operatörü Maaşları

Poliüretan Makinesi Operatörü maaşı ortalama aylık 9728 _TL’dir. En düşük Poliüretan Makinesi Operatörü maaşı 8506 _TL, En yüksek ise 10950 _TL'dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız. İŞKUR Poliüretan Makinesi Operatörü iş ilanlarına bakabilir, buradan kariyer planlamanızı yapabilirsiniz.

İşkur Poliüretan Makinesi Operatörü İş İlanları İçin Tıklayın

Poliüretan Makinesi Operatörü Olmak İçin Hangi Bölümü Okumak / Hangi Okul Mezunu Olmak Gerekir?

Gereken Minimum Eğitim Düzeyi : İlköğretim

Poliüretan Makinesi Operatörü Ne İş Yapar?

Poliüretan Makinesi Operatörü; İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:

kac-para.jpg

Poliüretan Makinesi Operatörü Meslek Ana Grubu :

Tesis Ve Makine Operatörleri Ve Montajcılar

Meslek Alt Ana Grubu :

Sabit Tesis Ve Makine Operatörleri

Meslek Grubu :

Kauçuk, Plastik Ve Kağıt Ürünleri Makine Operatörleri

Meslek Birim Grubu :

Plastik Ürünleri Makine Operatörleri

Poliüretan Makinesi Operatörü Meslek Kodu Nedir?

Türk Meslekler sözlüğünde Poliüretan Makinesi Operatörü mesleğinin meslek kodu 8142.47 olarak belirlenmiştir

YORUM KAT: Yukarıdaki Poliüretan Makinesi Operatörü maaşlarına ek sizlerde Poliüretan Makinesi Operatörü mesleğinde aldığınız maaşları yorum bölümünde bizlere  iletebilirsiniz. Sizlerin iletmiş olduğu bilgilerle haberimiz yeniden düzenlenebilecektir. Ayrıca yaptığınız yorumlar diğer okuyucularımızda bu bilgiden istifade edeceklerdir. Yorum bölümümüzden yorum yapmayı unutmayın.

 

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN