1. HABERLER
  2. ÇALIŞMA HAYATI
  3. Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) maaşı ne kadar diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içerikte Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) iş tanımı, aylık ortalama maaşları ve iş ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

"2022 Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) maaşı ne kadar, kaç para?" diye bir araştırma içerisindeyseniz, Bölge Gündem Haber editör ekibi bu soruların yanıtını piyasada araştırdı. Sizde Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) pozisyonunda çalışıyorsanız veya bu meslekte kariyer planlıyorsanız bu içerikle ile birlikte; Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) nasıl olunur, iş imkanları nedir, bu mesleğine sahip olabilmek için ne mezunu ve hangi belgelerin gerektiğini bu makalemizden kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İçeriğimize başlamadan önce her firmanın ödeme politikası ve maaş politikası farklılık gösterdiğini belirtelim. Maaş belirlemede en önemli kriter personelin niteliği ve tecrübesidir. Bu çerçevede makaledeki fiyatlar sektör de yer alan Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) olarak çalışan bireylerin aldıkları maaş göz önünde bulundurularak hesaplanmıştır.

Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) Maaşı Ne Kadar? 2022 Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) Maaşları

Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) maaşı ortalama olarak aylık 5126,5_TL'dir. En düşük Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) maaşı 4253_TL, En yüksek ise 6000_TL'dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız. İŞKUR Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) iş ilanlarına bakabilir, buradan kariyer planlamanızı yapabilirsiniz.

Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) İş İlanları İçin Tıklayın

nekadar.jpg

Meslek Bilgileri

Meslek Kodu :

2163.15

Meslek Adı :

Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil)

Grup Bilgileri Meslek Ana Grubu :

Profesyonel Meslek Mensupları

Meslek Alt Ana Grubu :

Bilim Ve Mühendislik Alanlarındaki Profesyonel Meslek Mensupları

Meslek Grubu :

Mimarlar, Planlamacılar, Harita Mühendisleri Ve Tasarımcılar

Meslek Birim Grubu :

Ürün Ve Giysi Tasarımcıları

Gereken Minimum Eğitim Düzeyi :

İlköğretim

Meslek Detay Bilgileri Meslek Tanımı :

İş planı doğrultusunda yeni kumaş tasarımı yapma veya numune kumaşın aynısının dokunabilmesi amacıyla analizini yapma, kartelâ hazırlama bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

Görev ve İşlem Basamakları :

Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil), işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:

a) Kumaş tasarımı yapmak,

b) Kumaş analizi yapmak,

c) Numune kumaş dokumak,

d) Yeni geliştirilen ürünler için kartelâ hazırlamak, e) Mesleki gelişimiyle ilgili faaliyetlere katılmak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

YORUM KAT: Yukarıdaki Ürün Geliştirme Elemanı (Tekstil) maaşlarına ek sizlerde aldığınız maaşları yorum bölümünde bizlere iletebilirsiniz. Sizlerin iletmiş olduğu bilgilerle haberimiz yeniden düzenlenebilecektir. Ayrıca yaptığınız yorumlar diğer okuyucularımızda bu bilgiden istifade edeceklerdir. Yorum bölümümüzden yorum yapmayı unutmayın.

maaşı ne kadar 2022

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT