Yükleyici (Loder) Operatörü Maaşı Ne Kadar? 2023 İş İlanları ve Maaşları

Yükleyici (Loder) Operatörü maaşı ne kadar sorusuna yanıt mı arıyorsun? Bu içerikte Yükleyici (Loder) Operatörü iş tanımı, aylık ortalama maaşları ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Yükleyici (Loder) Operatörü Maaşı Ne Kadar? 2023 İş İlanları ve Maaşları

"2023 Yükleyici (Loder) Operatörü maaşı ne kadar, kaç para?" diye merak mı ediyorsunuz?, Editörlerimiz sizin için detaylıca araştırıp yazdı. Sizde Yükleyici (Loder) Operatörü pozisyonunda çalışıyorsanız veya bu meslekte kariyer planlıyorsanız bu içerikle ile birlikte; Yükleyici (Loder) Operatörü nasıl olunur, iş imkanları nedir, bu mesleğine sahip olabilmek için ne mezunu ve hangi belgelerin gerektiğini bu makalemizden kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İçeriğimize başlamadan önce her firmanın ödeme politikası ve maaş politikası farklılık gösterdiğini belirtelim. Maaş belirlemede en önemli kriter personelin niteliği ve tecrübesidir. Bu çerçevede makaledeki fiyatlar sektör de yer alan Yükleyici (Loder) Operatörü olarak çalışan bireylerin aldıkları maaş göz önünde bulundurularak hesaplanmıştır.

Yükleyici (Loder) Operatörü Maaşı Ne Kadar? 2023 Yükleyici (Loder) Operatörü Maaşları

Yükleyici (Loder) Operatörü maaşı ortalama aylık 12345,5 _TL’dir. En düşük Yükleyici (Loder) Operatörü maaşı 8506 _TL, En yüksek ise 16185 _TL'dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız.. İŞKUR Yükleyici (Loder) Operatörü iş ilanlarına bakabilir, buradan kariyer planlamanızı yapabilirsiniz.

Yükleyici (Loder) Operatörü İş İlanları İçin Tıklayın

nekadar.jpg

Meslek Bilgileri

Meslek Kodu :

8344.01

Meslek Adı :

Yükleyici (Loder) Operatörü

Grup Bilgileri Meslek Ana Grubu :

Tesis Ve Makine Operatörleri Ve Montajcılar

Meslek Alt Ana Grubu :

Sürücüler Ve Hareketli Tesis Operatörleri

Meslek Grubu :

Hareketli Tesis Operatörleri

Meslek Birim Grubu :

Forklift Vb. Yükleme-Boşaltma Yapan Araçların Operatörleri

Gereken Minimum Eğitim Düzeyi :

İlköğretim

Meslek Detay Bilgileri Meslek Tanımı :

Yükleyici (Loder) Operatörü, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, paletli ve lastik tekerlekli yükleyicileri ve ataşmanları kullanarak, çeşitli malzemeleri yükleme, taşıma, tünel kazma vb. işlemleri emniyetli bir şekilde gerçekleştirme ve yükleyicinin bakım ve kontrolünü yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

Görev ve İşlem Basamakları :

Yükleyici (Loder) Operatörü, işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak:

a) Yükleyicinin bakım ve kontrolünü yapmak,

b) İşe uygun ataşmanları takmak/sökmek,

c) Palet gerginlik ayarı yapmak,

 

d) Yükleyicinin periyodik bakımının yapılmasını sağlamak,

e) Yükleyicinin yağ, yakıt ve su kontrollerini yapmak,

f) Lastik ve paletlerin, kepçe ve tırnakların kontrolünü yapmak,

g) Gresörlükleri yağlamak, basit arıza ve eksiklikleri gidermek,

h) Yükleyiciyi kullanarak yükleme, taşıma vb. işlemleri yapmak,

i) Malzemeyi kepçeye doldurmak, taşımak, boşaltmak,

j) Zemin, temel kazmak, ağaç blok vb. devirmek, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Güncel Meslek : EVET

YORUM KAT: Yukarıdaki Yükleyici (Loder) Operatörü maaşlarına ek sizlerde aldığınız maaşları yorum bölümünde bizlere iletebilirsiniz. Sizlerin iletmiş olduğu bilgilerle haberimiz yeniden düzenlenebilecektir. Ayrıca yaptığınız yorumlar diğer okuyucularımızda bu bilgiden istifade edeceklerdir. Yorum bölümümüzden yorum yapmayı unutmayın.

maaşı ne kadar 2022

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN