Kumaş temizleme işçisi (el ile) Maaşı Ne Kadar? 2023 İş İlanları ve Maaşları

Kumaş temizleme işçisi (el ile) maaşı ne kadar sorusuna yanıt mı arıyorsun? Bu içerikte Kumaş temizleme işçisi (el ile) iş tanımı, aylık ortalama maaşları ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Kumaş temizleme işçisi (el ile) Maaşı Ne Kadar? 2023 İş İlanları ve Maaşları

"2023 Kumaş temizleme işçisi (el ile) maaşı ne kadar, kaç para?" diye merak mı ediyorsunuz?, Editörlerimiz sizin için detaylıca araştırıp yazdı. Sizde Kumaş temizleme işçisi (el ile) pozisyonunda çalışıyorsanız veya bu meslekte kariyer planlıyorsanız bu içerikle ile birlikte; Kumaş temizleme işçisi (el ile) nasıl olunur, iş imkanları nedir, bu mesleğine sahip olabilmek için ne mezunu ve hangi belgelerin gerektiğini bu makalemizden kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İçeriğimize başlamadan önce her firmanın ödeme politikası ve maaş politikası farklılık gösterdiğini belirtelim. Maaş belirlemede en önemli kriter personelin niteliği ve tecrübesidir. Bu çerçevede makaledeki fiyatlar sektör de yer alan Kumaş temizleme işçisi (el ile) olarak çalışan bireylerin aldıkları maaş göz önünde bulundurularak hesaplanmıştır.

Kumaş temizleme işçisi (el ile) Maaşı Ne Kadar? 2023 Kumaş temizleme işçisi (el ile) Maaşları

Kumaş temizleme işçisi (el ile) maaşı ortalama aylık 12540,5 _TL’dir. En düşük Kumaş temizleme işçisi (el ile) maaşı 8506 _TL, En yüksek ise 16575 _TL'dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız.. İŞKUR Kumaş temizleme işçisi (el ile) iş ilanlarına bakabilir, buradan kariyer planlamanızı yapabilirsiniz.

Kumaş temizleme işçisi (el ile) İş İlanları İçin Tıklayın

nekadar.jpg

Meslek Bilgileri

Meslek Kodu :

9329.10

Meslek Adı :

Kumaş Temizleme İşçisi (Elle)

Grup Bilgileri Meslek Ana Grubu :

Nitelik Gerektirmeyen Meslekler

Meslek Alt Ana Grubu :

Madencilik, İnşaat, İmalat Ve Ulaştırma Sektörlerinde Nitelik Gerektirmeyen İşlerde Çalışanlar

Meslek Grubu :

İmalat Sektöründe Nitelik Gerektirmeyen İşlerde Çalışanlar

Meslek Birim Grubu :

Başka Yerde Sınıflandırılmamış İmalat Sektöründe Nitelik Gerektirmeyen İşlerde Çalışanlar

Gereken Minimum Eğitim Düzeyi :

Okur Yazar

Meslek Detay Bilgileri Meslek Tanımı :

Görev ve İşlem Basamakları :

Kumaş Temizleme İşçisi (Elle); İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak: vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Güncel Meslek : EVET

YORUM KAT: Yukarıdaki Kumaş temizleme işçisi (el ile) maaşlarına ek sizlerde aldığınız maaşları yorum bölümünde bizlere iletebilirsiniz. Sizlerin iletmiş olduğu bilgilerle haberimiz yeniden düzenlenebilecektir. Ayrıca yaptığınız yorumlar diğer okuyucularımızda bu bilgiden istifade edeceklerdir. Yorum bölümümüzden yorum yapmayı unutmayın.

maaşı ne kadar 2022

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN